7 kanałów YouTube pełnych wiedzy

7 kanałów YouTube pełnych wiedzy

kategoria: bez kategorii | 0

Najchętniej szukamy wiedzy na YouTubeWe wpisie Gdzie znaleźć wiedzę w Internecie opowiedziałam, w jakich innych miejscach warto szukać. Jakie formy nauki online można wykorzystać. Wybrałam siedem kanałów YouTube pełnych wiedzy.  

Trzy z nich są w języku angielskim. Gdybyś potrzebowała tłumaczenia treści obejrzyj  instrukcję: jak włączyć polskie napisy na filmach. 

 

Kanały YouTube pełne wiedzy o kartach.

 

Kanał: Satis Tarot

Na tym kanale znajdziesz omówienie kart Tarota Crowley’a. Nie brakuje też wiedzy na temat  magii świec, czakr i Hunie. To, co mi się podoba, to rzetelność informacji i konsekwencja. 

Polecam szczególnie osobom, które zamierzają sięgnąć po talię Crowleya.

Blog Satis.

 

Kanał: Helix Tarot

Kanał prowadzony przez Aleksandrę w formie miesięcznych prognoz dla znaków zodiaku. Nie jestem fanką horoskopów. To co mnie zatrzymało dłużej to podobny język i spojrzenie na karty.

Prezentowane przez nią talie są na mojej liście życzeń np. The tarot Hidden Realm. Podglądaj kanał. Obserwuj jak łączyć karty w interpretacji.

 

Kanał: Kasia Tafalarota

Kasia! Znamy się nie tylko z Facebooka 🙂 Dziewczyna z eksperymentalnym podejście do tarota. Podoba mi się jej awangardowe podejście, dystans i otwartość. W naszym podejściu do tarota mamy część wspólną: Uważamy go za doskonałe narzędzie samopoznania i osobistego rozwoju. 

 

Kanał: Karty Lenormand i inne

Powolutku rozwijający się kanał Mateusza. Obejrzysz różnego rodzaju rozkłady, które można zrobić kartami lenormand. Porównasz swoją znajomość znaczeń kart. Uzupełnisz swoją listę!

Zaobserwuj znaczenia par kart.

 

Kanał :  Tarot Tribe Beyond Worlds

Doskonały kanał w języku angielskim prowadzony przez Donnaleigh. Dzięki jej wskazówkom uporządkowałam swoją wiedzę na temat Lenormand. W jej nagraniach znajdziesz dużo lekcji dla początkujących. Możesz zajrzeć także na stronę. Zacznij od wpisu Lenormand dla początkujących.

Strona  Donnaleigh

 

Kanał:  Daily Tarot Girl

Kolejny wypasiony kanał YT. Dzięki niemu możesz się uczyć, inspirować i eksperymentować. Kate przygotowała wideo ze wskazówkami dla początkujących. Prezentuje rozkłady i sposób interpretowania w nich kart. 

Podoba mi się jej naturalne podejście. Swobodny i sympatyczny przekaz.

Strona Kate

 

Kanał: TarotOracle

Ostatnia moja propozycja. Autor dzieli się  ciekawym sposobem omówienia kart. Pobudza wyobraźnię i podpowiada jak zmienia się interpretacja karty w rozkładzie.

 

Dziś zaproponowałam Wam kanały i powiązane z nimi strony.

Namawiam Cię również do odwiedzenia mojego kanału, a także do subskrybowania ulubionych autorów na YouTube i śledzenia ich na Facebooku.

 

Nie znasz angielskiego? Spokojnie!

Znalazłam dostępne rozwiązanie. Może nie jest do końca optymalne, ale zawsze coś! Niektóre filmy mają opcję włączenia automatycznego tłumaczenia napisów. Pokażę Ci jak włączyć napisy.  Obejrzyj filmik. I próbuj !

 

Zobacz jak wyświetlić napis na filmie na YouTube

 

 

Zaangażuj się w powstawanie nowych treści.

Zostaw komentarz pod filmem, na stronie lub na fanpage’u. Dzielimy się wiedzą i pasją dla Was. Reakcja z Twojej strony to mobilizacja dla twórcy. Nie bój się pisać komentarzy. Nie bój się zadawać pytań. Nie bój się być aktywna!

Ciekawa jestem, który kanał najbardziej Ci się podoba? Podziel się proszę swoją opinią w komentarzu.

 

Obserwuj Dorota:

Piszę o tym, co umiem robić i dziele się swoją wiedzą. Pasjonuje mnie nie tylko tarot i karty lenormand. Badam wpływy numerologiczne na życie człowieka i analizuję symbolicznie. Jestem wierna mojej pierwszej miłości, runom.