Cześć, jestem Dorota

Prowadzę tę stronę, by pomóc Ci w nauce symbolicznego języka kart tarota. Aby Cię inspirować i motywować. Moją intencją jest, by Tarot pomagał Ci w Twoim rozwoju.

 

W 2009 roku założyłam własną działalność. Praca tarocistki we własnej firmie to spore wyzwanie. Klienci oczekują profesjonalizmu, a to mobilizuje do ciągłego rozwoju. Odkryłam nowe możliwości. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieliłam się na prowadzonych przeze mnie kursach. W grudniu 2010 roku założyłam blog, jako wsparcie dla pasjonatów tarota, Tarot w praktyce. W 2015 roku założyłam kolejny na temat kart Lenormand. Dziś obydwa tematy znajdziesz na wtajemniczone.pl.

 

Moja współpraca: portal Zwierciadło, Rodin TV oraz Radio Abrahadabra, w którym obecnie jestem także jednym z doradców. Większa część to praca z pojedynczym człowiekiem.

 

Odpoczywam, jeżdżąc na rowerze i pracując w ogrodzie 🙂

Chcesz o coś mnie zapytać?  
Napisz: kontakt@wtajemniczone.pl

UCZ SIĘ TAROTA ZE MNĄ

Tarot jest narzędziem dla każdego. Wierzę, że każdy może nauczyć się symbolicznego języka tarota i samodzielnie uzyskać szybkie wskazówki w każdej sytuacji. Wystarczy wykorzystać zmysł intuicji, którym dysponujesz i otworzyć się na odpowiedzi płynące z serca.
Jestem tu by pomóc Ci w nauce symbolicznego języka kart tarota.

Stara indiańska opowieść mówi, że Bóg, pragnąc ukryć przed ludźmi prawdę, postanowił:
“Chcę, żeby była ona dla ludzi interesująca, a nie widzę dla niej innego miejsca jak tylko ich serca. Szukają oni bowiem wszędzie, by odkryć wreszcie, że prawda kryje się w ich sercach “
Depak Chopra