Praca i finanse na 2011 rok

kategoria: Rozkłady tarota | 0

Rozkład komiksowy, to taki w którym pozycja karty nie ma ustalonego znaczenia. Czytam karty jak historię obrazkową.

 

ROZKŁAD KOMIKSOWY

 

Wczoraj rano zadzwoniła do mnie znajoma z prośbą o noworoczną wróżbę dotyczącą pracy i finansów w kolejnym roku. Zapytałam, czy oczekuje szczegółowej odpowiedzi? Odpowiedziała, że chciałaby poznać tylko klimat. Uśmiechnęłam się, gdy na pytanie jako ostatnią kartę wyjęłam Kapłankę. Karty jak to karty – mówisz i masz.

 

rozkład komiksowy

 

Królowa Buław przepowiada dobry klimat w pracy i zadowolenie w finansach, pozycja zawodowa mojej znajomej pozwoli jej na podjęcie nowych zadań zawodowych, które przyniosą jej nie tylko wewnętrzne zadowolenie.
Zapytałam, czy ma jakieś konkretne plany? Odpowiedziała, że jeszcze o tym nikomu nie mówiła, ale przygotowuje się do czegoś, co bardzo ją fascynuje.

Moją uwagę skupił As buław, który promienieje tworząc nowe możliwości, potrzebę zmiany, duży optymizm, doskonałe perspektywy i rozkwit oraz przedsiębiorczość.

Kapłanka zamykająca ten trzy kartowy rozkład tajemniczo spogląda na dwie poprzednie karty, nie chcąc zdradzać więcej szczegółów, zachęca do obserwowania wydarzeń by nie przegapić swojej szansy.

Po roku założyła własny biznes.

 

Obserwuj Dorota:

Wierzę, że każdy może nauczyć się symbolicznego języka tarota. Wystarczy wykorzystać zmysł intuicji, którym dysponujesz i otworzyć się na odpowiedzi płynące z serca. Jestem tu by pomóc Ci w nauce symbolicznego języka kart tarota.