rozkład z szybką odpowiedzią

Czytanie z kart – sprzedaż mieszkania

kategoria: Rozkłady tarota | 3

Ciekawy i prosty rozkład tarota. Wybieramy tylko pięć kart. Tyle wystarczy, aby otrzymać konkretną wskazówkę i jasną odpowiedź.

 

Pytanie: Czy sprzedać mieszkanie innej osobie?

 

sprzedaż mieszkania rozkład tarota

Stan obecny sprawy – 5 pucharów
Transakcja nie doszła w pełni do skutku, pytający nie ma powodu do radości, jego kontrahentem był ktoś z dalszej rodziny. Na razie nie widzi wyjścia z sytuacji , a jego emocjonalna postawa (wycofana) mówi o braku jakichkolwiek działań.

To co przed pytającym – 3 buławy
Pozostawiając za sobą dylemat, pytający podejmuje działania, mające na celu znalezienie innych zainteresowanych, a także współdziałanie z nową grupą. Poszukiwanie pośrednika.

Sedno sprawy – Król mieczy
Najważniejsze w tej chwili to uzyskać wsparcie prawne odnośnie sprzedaży i uporządkowanie wszelkich dokumentów związanych z nieruchomością. Prawdopodobnie konieczne będą kroki prawne, związane z umową, która nie została dotrzymana przez kupującego.

Najbliższa przyszłość – Sąd XX
Karta mówi o sprzedaniu mieszkania, pokonaniu problemów urzędowych oraz zmianie warunków życia pytającego. To również informacja o odnalezieniu nowego mieszkania, a także nowych zainteresowanych zakupem. Może spodziewać się dobrych wiadomości.

Wynik, rezultat – Słońce XIX
To karta dająca początek nowego lepszego życia, pozbawionego poprzednich problemów. Radość z osiągniętego wyniku.

 

Obserwuj Dorota:

Wierzę, że każdy może nauczyć się symbolicznego języka tarota. Wystarczy wykorzystać zmysł intuicji, którym dysponujesz i otworzyć się na odpowiedzi płynące z serca. Jestem tu by pomóc Ci w nauce symbolicznego języka kart tarota.