czy moja decyzja jest słuszna

Czy moja decyzja jest słuszna – rozkład na rozwój sytuacji -interpretacja

kategoria: Rozkłady tarota | 0

To jest rozkład dopytań, kiedy już pewne decyzje, działania zostały podjęte. A teraz chcemy wiedzieć, jakie efekty osiągniemy. Ktoś rozpoczął studia i chce wiedzieć czy je skończy. Chcemy rozpocząć nową drogę zawodową, ale nie mamy pewności czy nasze oczekiwania zostaną spełnione. Dostaliśmy propozycję pracy i zastanawiamy się czy jest dla nas korzystna. Jesteśmy w trakcie postępowań sądowych.

 

CZY MOJA DECYZJA JEST SŁUSZNA

 

Pytanie: Czy plany zawodowe mają szansę powodzenia? Czy do końca roku osoba zacznie zarabiać pieniądze?

 

 

rozwój sytuacji w rozkładzie tarota

INTERPRETACJA KART W ROZKŁADZIE

To co miało wpływ na decyzję – As Mieczy – Świadoma decyzja o rozpoczęciu nowej drogi zawodowej po rozwiązaniu z nią umowy o pracę. Wpadła na pomysł, który jest dla niej szansą na niezależność i rozwiązanie istniejących problemów. Kobieta ma konkretny plan.

Jak sytuacja wygląda teraz, obawy, lęki , zmartwienia – trójka mieczy – Boi się przede wszystkim rozczarowania, jej stosunek do tej sprawy jest silnie emocjonalny, nie ma pewności czy będzie w stanie dalej sobie z tym poradzić. Po trzech miesiącach nie ma zadowolenia. Karta nawiązuje również do życia uczuciowego, wskazuje na jej obecny stan emocjonalny. W sprawach zawodowych mówi o konieczność podejmowania decyzji racjonalnie i na chłodno.

Najbliższa przyszłość – Rycerz pucharów – to dobra karta w odpowiedziach o nowe propozycje, zlecenia i rozwój sytuacji związany z dziedzinami sztuki. Wkrótce wyjrzy słońce zza chmur. Nadchodzą nowe oferty, których tak bardzo oczekuje.

To co będzie trudne, przeszkody, niesprzyjające okoliczności – dziesięć monet – karta ta ukazuje problemy w życiu rodzinnym, domowym związane z zasobami, ale również może świadczyć o tym iż jej partner/ mąż jest tradycjonalistą i może sądzić, że miejsce kobiety jest w domu, a mężczyzna jest tym, który zapewnia bezpieczeństwo finansowe. Trudna również będzie do wprowadzenia zamiana rytmu życia codziennego w ich rodzinie.

Co będzie robić źle, błędy w działaniu, na co zwrócić uwagę – dziewięć buław – karta wielkiej ostrożności. Postawa kobiety może być zbyt zachowawcza jeśli chodzi o rozwijanie swojej działalności. Nie może bazować tylko i wyłącznie na starych doświadczeniach, powinna starać się nawiązywać nowe kontakty i wyjść poza swoje „podwórko”. Karta mówi również o sprawach które ją ograniczają, które sama wzięła sobie na „głowę”. Potrzeba dużej determinacji.

Rezultat działań – trójka buław – doskonała karta, która potwierdza, że nowe kontakty, i obrany przez nią kierunek ma szansę na rozwój. Nie jest to jednak karta mówiąca już o istnieniu jakiś efektów, ale o inicjatywie z jej strony, która jak się okaże wraz z ostatnią kartą przyniesie wymierne efekty.

Synteza, czyli podsumowanie, czy decyzja była słuszna i co przyniesie – trójka monet – efekty wymierne finansowe, ale również rozwój, możliwość wejścia we współpracę, otrzymywanie zleceń do końca roku, owocne negocjacje i zaistnienie w swojej branży. Konkretna praca.

 

Obserwuj Dorota:

Wierzę, że każdy może nauczyć się symbolicznego języka tarota. Wystarczy wykorzystać zmysł intuicji, którym dysponujesz i otworzyć się na odpowiedzi płynące z serca. Jestem tu by pomóc Ci w nauce symbolicznego języka kart tarota.