rozkłady dzienne i tygodniowe

Rozkłady dzięki którym zweryfikujesz własne interpretacje

kategoria: Rozkłady tarota | 4

Każdemu, kto nie jest jeszcze pewny w interpretacji kart tarota rekomenduję dwa krótkie rozkłady. Można stosować jako tygodniowe czytanie lub miesięczne. Jeśli masz zapał, korzystaj nawet codziennie. Korzyści są nieocenione. Poznajesz indywidualny język swoich kart. I budujesz swoją listę znaczeń kart.

 

ROZKŁADY DZIENNE, TYGODNIOWE, MIESIĘCZNE

Propozycja pierwsza 

Nastrój nadchodzącego dnia
Co będzie wpływać
Co będzie dla mnie ważne tego dnia
Czym będę się zajmować
Czego mogę oczekiwać po tym dniu ?
Możemy bardziej sprecyzować nasze pytania i rozłożyć na tydzień:

Propozycja druga

Moje samopoczucie w tym dniu, tygodniu lub miesiącu
Atmosfera w pracy
Atmosfera w domu
Istotne wydarzenie
Tym powinnam się zająć
Efekty jakie otrzymam

 

Przykładowa interpretacja rozkładu na tydzień – rozkład II

dzienne rozkłady tarota

Samopoczucie w tym tygodniu – osiem monet – będę zapracowana, zajęta sprawami dnia codziennego, być może nie będę miała czasu na nic innego, ale z drugiej strony poczucie wypracowania konkretnych wyników, zobaczmy dalej.

Atmosfera w pracy – Król Pucharów – z racji mojego zajęcia król pucharów informuje mnie o naturalnym rytmie..

Atmosfera w domu – Śmierć XIII – tutaj przyznam, że karty od razu uświadomiły mi, że to czas wielkich zmian i ważnych wydarzeń, które są nieuniknione, po śmierci mojego taty. Karta wyraża obawy przed stratą, jaką domownicy wyczuwają.

Istotne wydarzenia – Paź Monet – szansa na otrzymanie czegoś wartościowego, nauczenia się
lub zarobienia pieniędzy lub też oferta jaką ktoś mi może złożyć. Ale również paź pokazuje młodych uczących się ludzi, to też nawiązuje do egzaminu mojej córki w tym tygodniu.

Tym powinnam się zająć – Królowa Monet – Powinnam zadbać w tym tygodniu o swoje interesy, nie tylko w wymiarze zawodowym, ale również rodzinnym. Powinnam również zwrócić uwagę na wydatki i na tego Pazia monet 😉

Efekty jakie otrzymam – sześć monet – tu karta znów nawiązuje do karty Śmierci, Pazia monet i Królowej monet. Otrzymanie zapłaty, uzgodnienie warunków, porozumienie w sprawach finansowych.

Jest dopiero czwartek, ale już dziś mogę stwierdzić, że karty bardzo konkretnie pokazały mi wydarzenia tego tygodnia i ich sens. Chyba powrócę do rozkładów tygodniowych.

Ta praktyka umożliwia weryfikację swoich odczytów. Daje możliwość ćwiczenia interpretacji. Wzbogacisz wiedzę praktyczną.

 

Obserwuj Dorota:

Wierzę, że każdy może nauczyć się symbolicznego języka tarota. Wystarczy wykorzystać zmysł intuicji, którym dysponujesz i otworzyć się na odpowiedzi płynące z serca. Jestem tu by pomóc Ci w nauce symbolicznego języka kart tarota.