Piątka mieczy i nieprzyjemna konfrontacja…

Stajemy w obliczu nieprzyjemnej konfrontacji. Ktoś lub my sami, wywołaliśmy wojnę na słowa. A może ktoś celowo niszczy nasz wizerunek..?

 

PIĄTKA MIECZY I NIEPRZYJEMNA KONFRONTACJA

5 mieczy
Rider Waite (RW) Tarot

Pięć mieczy to karta manipulacji, nieszczerości, fałszywych obietnic i podstępnego działania.

Uosabia wszystko to, czego unikamy w bliskich relacjach. To karta stratega, który podstępem chce osiągnąć to, na czym mu zależy. Obrazuje sytuacje, kiedy miedzy dwiema osobami, ktoś trzeci „miesza”. Kiedy zostaliśmy zdradzeni, ale nie w sposób fizyczny, a mentalny. Kiedy obietnice zostały złamane, a nasi sprzymierzeńcy stali się naszymi rywalami.

To karta dosyć nieprzyjemna, mówiąca o odrzuceniu, wykluczeniu z kręgu wtajemniczonych osób, czy stracie zaufania.

Źle rozegrana sprawa, brak stałości i ciągła zmiana zdania. Zdobyta wiedza i doświadczenie, uczy nas, jak nie dać się kolejny raz pogrążyć i narazić na straty.

Piątka mieczy to również osoby, które bogacą się naszym kosztem, a nasza klęska wznosi ich na wyżyny.

PIĘĆ MIECZY W ROZKŁADZIE

W rozkładzie dla samej siebie, 5 mieczy dała mi się we znaki. Rozłożyłam karty, by poradzić się, czy dobrze wybrałam firmę zajmującą się budową stron internetowych.

W rozkładzie na samym końcu jako efekt pojawiła się 5 mieczy. Nie wzięłam tego na poważnie.  Pomyślałam, że ta piątka mieczy może informuje mnie o branży o którą pytałam, ale nic z tego.

5 mieczy leżała obok rycerza monet. Jak to się skończyło? Straciłam tylko i aż 500zł , czas i nerwy… ale akcja odegrała się taka jak na karcie, oni mnie straszyli prawnikiem, a ja ich prokuratorem, ponieważ wyłudzili pieniądze i manipulowali mną, twierdząc, że na 100% stworzą mi stronę jaką zaakceptuję, ale tak się nie stało.

W rezultacie ani ja nie zgłosiłam tego do prokuratory, ani oni nie zrobili niczego więcej.

Po takim doświadczeniu 5 mieczy jest dla mnie ostrzeżeniem przed taką właśnie bitwą. Bardzo długo czujemy niesmak i niechęć.

Jeśli ktoś składa Ci obietnicę lub deklarację, możesz sprawdzić, czy dana osoba, dotrzyma słowa.
Jeśli pojawi się 5 mieczy, nie masz zupełnie podstaw, aby tej osobie wierzyć, pamiętając, że 5 mieczy to manipulacja i strata.

„Zemsta to klęska osobista człowieka. „

 

Obserwuj Dorota:

Wierzę, że każdy może nauczyć się symbolicznego języka tarota. Wystarczy wykorzystać zmysł intuicji, którym dysponujesz i otworzyć się na odpowiedzi płynące z serca. Jestem tu by pomóc Ci w nauce symbolicznego języka kart tarota.