rozkład czas

Sprawdźmy kiedy się to wydarzy

kategoria: Rozkłady tarota | 11

Nieodłącznym pytaniem do kart o przyszłość jest dosyć trudne pytanie: Kiedy? Kiedy? Kiedy? Znalazłam na jakiejś ciekawej stronie ( nie mam jej w zakładkach) taki rozkład odpowiadający na pytanie: Kiedy to się wydarzy ?

 

Rozkład kiedy się to wydarzy

1 karta – Kiedy dane wydarzenie nastąpi?

2 karta – co się faktycznie wydarzy?

3 karta – w jaki sposób się dowiem ?

4 karta – dlaczego się to wydarzy, czynniki wpływające na to wydarzenie?

 

rozkład kart na czas wydarzenia

Pytanie: Kiedy wyjadę?

Kiedy dane wydarzenie nastąpi?- As mieczy
Spojrzałam na tę kartę , pomyślałam, że wyjazd może być nieoczekiwany, tzn. że nie będzie planowany z np kilkudniowym wyprzedzeniem.. Ale kiedy ? W moim odczuciu to do miesiąca czasu.

Co się faktycznie wydarzy? Czy wyjadę? Rydwan VII
Nie ma wątpliwości, że wyjadę, a podróż ta będzie dla mnie pewną misją…

W jaki sposób się o tym dowiem ? Dwójka monet..
Odbieram tę kartę jako kontakt, te połączone monety w pętli nieskończoności przypominają łączność pomiędzy dwiema osobami.. Poza tym dowiem się raczej w sposób przyjemny:)

Dlaczego się to wydarzy, czynniki wpływające na to wydarzenie? Sześć mieczy ..
Szóstki są kartami współpracy, harmonii i wzajemności, Ta karta potwierdza kolejny raz wyjazd o który pytam. Okazuje się, że będzie on najlepszą rzeczą w danej chwili jakiej doświadczę.. Mogę oczekiwać czyjejś pomocy, kiedy nadejdzie taka chwila..

Zachęcam do testowania. Okazja zawsze się znajdzie.

 

Weryfikacja: 26.06.11
Tym razem nie doceniłam Asa mieczy. Był to nagły wyjazd.. Wyjechałam 6 dni po zadanym pytaniu. 6 mieczy była podpowiedzią w tym rozkładzie..

Werfikacja 04.07.2011
As mieczy jednak przyniósł mi informację wyjazdu w okresie do 30 dni. Kolejny wyjazd dosłownie za 30 dni od momentu zadania pytania, a charakter wyjazdu, taki jak poprzednio – opisany w kartach.

 

Obserwuj Dorota:

Wierzę, że każdy może nauczyć się symbolicznego języka tarota. Wystarczy wykorzystać zmysł intuicji, którym dysponujesz i otworzyć się na odpowiedzi płynące z serca. Jestem tu by pomóc Ci w nauce symbolicznego języka kart tarota.