Trójka mieczy i decyzje wbrew sercu..

Bolesne decyzje podyktowane rozsądkiem. Wyrzeczenie się czegoś. Najbardziej oczywistą interpretacją trójki mieczy jest emocjonalne rozczarowanie, utracona miłość, ból i łzy.

 

TRÓJKA MIECZY I DECZJE WBREW SERCU

trójka mieczy i decyzje wbrew sercu
Rider Waite (RW) Tarot

Bardzo często ukazuje raniące słowa, padające ze strony osób, które darzymy uczuciem. Symbolizuje wrażliwość lub jej brak, a także lęk przed oceną i krytyką.

TRZY MIECZE W ROZKŁADZIE

Pamiętam rozkład, w którym trójka mieczy opowiadała o obawach kobiety przed zaangażowaniem się w związek. Interpretacja była dosyć prosta – nie chce być ponownie zraniona. W pobliżu pojawiła się 9 mieczy, jako obecny stan pytającej.

Warto zwrócić uwagę, że w większości talii, 9 mieczy przedstawia kobietę, rzadko pojawia się postać mężczyzny. Czyżby wyrażała kobiece skłonności depresyjne, rozpamiętywanie bolesnej przeszłoścI?

Co dzieje się, kiedy trójka mieczy „ króluje” w rozkładzie?  Ból , łzy, zawiedziona miłość, rozczarowanie związkiem, prowadzi do podjęcia mimo wszystko decyzji wbrew sercu, ale w zgodzie z rozsądkiem. Choć jest nam żal, że tak się stało i trudno nam uwierzyć, że to minie musimy pozwolić, aby przeszłość odeszła.

Trójka to kreacja, twórczość i komunikacja. W żywiole powietrznym tworzymy na płaszczyźnie intelektualnej. Jesteśmy zajęci przede wszystkim sprawami zawodowymi, karierą, nauką. Można powiedzieć, że życie osobiste na tym cierpi.

W rozkładzie dla pewnej dziewczyny, pojawiła się trójka mieczy na pozycji, co będzie wyzwaniem w nowej pracy? Jej wrażliwość może być przeszkodą, dlatego karty sugerowały, że będzie musiała nauczyć się kierować głosem rozsądku w sprawach zawodowych, a nie sentymentem.

Ponad to, karta sugerowała, że jej życie partnerskie może również ucierpieć. Trójka mieczy oznacza również słowa mocno zapadające w serce. To słowa, które dotykają nas w najbardziej czułe miejsce.. Jednak kiedy pojawia się trójka mieczy jako rada – podpowiada, że tym razem rozsądek powinien wziąć górę nad uczuciami, w innym razie, będziesz wypłakiwać oczy.

Słowa pozostają wieczne. Można wiele wybaczyć, ale pamięć pozostaje..

Obserwuj Dorota:

Wierzę, że każdy może nauczyć się symbolicznego języka tarota. Wystarczy wykorzystać zmysł intuicji, którym dysponujesz i otworzyć się na odpowiedzi płynące z serca. Jestem tu by pomóc Ci w nauce symbolicznego języka kart tarota.