rozkład partnerski wg Agnieszki świrskiej

Rozkład partnerski Agnieszki Świrskiej

kategoria: Rozkłady tarota | 3

Rozkład partnerski pozwala dowiedzieć się, jak przedstawia się związek z daną osobą i jakie rokuje na przyszłość. „W nim możemy odczytać jak ludzie są ze sobą związani? Jakie uczucia wobec siebie żywią? Co im pomaga, a co przeszkadza w drodze do szczęścia?

rozkład partnerski

 

Rozkładu często używam w pytaniach od dalszą przyszłość związku i przyznaję, że okazuje się on jednym z lepszych rozkładów partnerskich, jakie znam.

1 Karta określa ogólną sytuację w związku, niesie informację o nastroju panującym w związku.
2 i 3 pokazują zewnętrzną postawę partnerów wobec siebie
4 i 5 oznaczają wymagania partnerów i ich zachowanie się wobec siebie
6 i 7 najważniejsze w rozkładzie mówią o uczuciach, o tym, co dzieje się w ich sercach, jak się kochają i co do siebie czują.
8 i 9 wskazują na okoliczności zewnętrzne, wobec których partnerzy przyjmują określoną postawę
10 i 11 mówią o przyszłości związku, o tym czy ma on szansę dalszego istnienia, czy też grozi mu załamanie. Często karty przyszłości są punktem zwrotnym rozkładu, przez co człowiek uświadamia sobie, że w życiu nie ma nic pewnego.”

Z publikacji Agnieszki Świrskiej – Zaproszenie do tarota

 

Przykładowa interpretacja.

Kobieta pyta o dalszy przebieg relacji, bo jak twierdzi sama, coś się już wypaliło i praktycznie są już oddzielnie…ale chce wiedzieć, czy nie można nić już zrobić?

 1. dobry rozkład partnerskiOgólna atmosfera związku 8 pucharów –  karta emocjonalnego zmęczenia, opuszczenia związku mimo więzi emocjonalnej, jaka istnieje między nimi.. Silne emocje towarzyszą w tej chwili parze, ich decyzje mogą być błędne.
 2. Zewnętrzna postawa partnera 3 buław –  karta dosyć odważnego kroku do przodu, podjęcie nowych wyzwań, być może oddalenie się od partnerki to pomysł na wyjście z tej trudnej emocjonalnie sytuacji
 3. Zewnętrzna postawa partnerki Królowa buław w postawie tej królowej widzimy pewność siebie i silne zaangażowanie w sprawy zawodowe, kobieta zdaje sobie sprawę ze swojej atrakcyjności i z zainteresowania nią innych mężczyzn.
 4. Zachowanie partnera wobec niej 7 buławkarta przedstawia trudność w utrzymaniu się na pozycji partnera i ciągłą walkę o związek, możliwe, że zazdrość stanowi duży problem, ale mimo to partner broni swojej niezależności i stawia opór wspólnemu zamieszkaniu..
 5. Zachowanie partnerki wobec niego 4 buław karta ukazuje wspólne mieszkanie i radość z osiągniętego celu, być może między nimi doszło do spięć na płaszczyźnie wspólnego zamieszkania. Ta karta sugeruje również, że partnerce zależy na stworzeniu wspólnego gniazdka..
 6. Co dzieje się w sercu partnera Królowa Mieczy – to położenie oznacza, że w sercu partnera jest inna kobieta, była partnerka? Chłód w sercu partnera obrazowany Królową mieczy, obrazuje również jego asertywną postawę..
 7. A co dzieje się w sercu pytającej Koło Fortuny ciągłe zmiany uczuciowe, niestałość uczuć, które zmieniają się w zależności od okoliczności.. Przyjrzyjmy się więc okolicznościom, jakie mają wpływ na ich sytuację.
 8. To, co wpływa na partnera z zewnątrz to Równowaga, mówiąca o konieczności dostosowania się do sytuacji, w której istnieje problem.. Partner postanawia zachowywać się powściągliwie, pozostawiając rzeczy własnemu biegowi. Partner często zachowuje się skrajnie różnie – i trudno mu pogodzić swoją potrzebę niezależności z pragnieniem bycia w związku..
 9. To, co wpływa na pytającą to Zmartwychwstanie bardzo znacząca karta, mówiąca o nowej świadomości i chęci rozpoczęcia nowego życia. Prawdopodobnie pojawił się ktoś nowy.. Kobieta dostała jakieś informacje, które stały się bodźcem do rozpoczęcia życiowych zmian. To również sygnał, że jej priorytety życiowe ulegają zmianie, zależy jej na założeniu rodziny.
 10. Przyszłość po stronie partnera 9 mieczy – poczucie winy i mimo wszystko niepokój i troska o los związku, który mam wrażenie leży w rękach pytającej.
 11. Przyszłość po stronie pytającej Sprawiedliwość – karta mówiąca o osiągnięciu równowagi poprzez wzajemne porozumienie. Stanowi szansę dla uświadomienia i zrozumienia potrzeb obojga partnerów w związku przy jednoczesnej chęci zachowania swojej niezależności i decydowania o sobie.

 

Podsumowanie

Osiągnięcie takiej równowagi nie będzie szybkie, ale jest szansa na zrozumienie swoich postaw oraz potrzeb i możliwość odniesienia się do tego we wspólnym życiu.. Zanim karta sprawiedliwości zadziała muszą uświadomić sobie, że tego właśnie potrzebują..

 

Obserwuj Dorota:

Wierzę, że każdy może nauczyć się symbolicznego języka tarota. Wystarczy wykorzystać zmysł intuicji, którym dysponujesz i otworzyć się na odpowiedzi płynące z serca. Jestem tu by pomóc Ci w nauce symbolicznego języka kart tarota.