7 mieczy kamuflaż

Siedem mieczy jako kamuflaż..

Siódemkę mieczy można różnorodnie interpretować. W zależności od głównego motywu na karcie. Pod względem numerologicznym, siedem łączy się z tajemnicą, mądrością, odwagą i wytrwałością..

 

SIEDEM MIECZY JAKO KAMUFLAŻ

siedem mieczy jako kamuflaż
Rider Waite (RW) Tarot

Siedem mieczy kojarzone jest przede wszystkim z ukrytymi lub tajnymi informacjami.. Poszukiwaniem prawdy, lub ukrywaniem prawdy. Kiedy zerkasz na kartę siedmiu mieczy, zadaj sobie pytanie, czy osoba na tej karcie wykrada informacje, a może zaciera ślady” ?

W moim doświadczeniu, karta ta przedstawia kogoś, kto w sposób niezmiernie dyplomatyczny unika konfrontacji, rozmowy, czy udzielenia odpowiedzi, ale również kogoś, kto potrzebuje pobyć sam ze swoimi myślami. Być może nie wszystko jeszcze jest dla niego jasne, dopowiedziane..

Karta ostrzega przede wszystkim przed pułapką, przed stratą przez nieuwagę, dlatego często interpretowana jest jako kradzież, oszustwo czy zdrada..

Może symbolizować nasz pośpiech, przez który popełniamy pomyłki, lub coś gubimy… Siedem mieczy może reprezentować kogoś, kto znalazł się w nowym miejscu i robi wywiad w okolicy.. To karta tworzenia pozorów.

 

ASTROLOGICZNIE

Siedem łączy się z planetą Neptun – planetą religii i iluzji, dlatego na planie duchowym siedem mieczy może przedstawiać kogoś, kto zgłębia nauki tajemne, kogoś kto przywdziewa specjalny strój, do swoich zajęć..

 

POPULARNE ZNACZENIA KARTY

Jednym z najczęściej pojawiających się znaczeń 7 mieczy jest chęć ucieczki, wycofania się bez słowa – pozostawione dwa miecze mówią, o wątpliwościach jakie wzbudza postępowanie konkretnej osoby.

W reszcie karta ta może oznaczać czyjeś ukradkowe zainteresowanie na dany temat, podróże służbowe, czy konieczność uzupełnienia informacji lub formalności..

W pytaniach dotyczących relacji partnerskich 7 mieczy jest kartą, dającą dużo do myślenia.. Z jakiego powodu, jedna ze stron ukradkiem się wycofuje? Czego się obawia, jakich tematów unika..? Negatyw tej karty mówi o podstępnym działaniu, błędnej ocenie sytuacji, wprowadzaniu w błąd, ukrytej niezdrowej konkurencji etc..

Kamuflaż – najprzebieglejsza sztuczka natury.

Obserwuj Dorota:

Wierzę, że każdy może nauczyć się symbolicznego języka tarota. Wystarczy wykorzystać zmysł intuicji, którym dysponujesz i otworzyć się na odpowiedzi płynące z serca. Jestem tu by pomóc Ci w nauce symbolicznego języka kart tarota.