paź buław

Paź buław

Paź Buław to osoba o pogodnym usposobieniu, młody duchem i wyglądem. Kieruje nim ciekawość świata, potrzeba poznawania, uczenia się i samodoskonalenia. Pragnie wolności i niezależności, której również się uczy. Paź to impuls, początek działania.

 

PAŹ BUŁAW

paź buław
Rider Waite Tarot

Charakter ma złożony.  W życiu jest szczery, zgodny przywiązany i skory do poświęceń. Ognisty temperament i kreatywność pomagają mu w zdobywaniu kolejnych umiejętności. Jego pasją są podróże i nowe zadania. Często działa pod wpływem silnego impulsu. Nie waha się podjąć ryzyka.

Uwielbia podróże i przygody. Lubi przekraczać granice. Mniej lubiane cechy to gadulstwo, słomiany zapał, niecierpliwość, impulsywność, flirciarstwo, niewierność, powierzchowność.

JAKO OSOBA

Jest osobą zaradną lubianą i pewną siebie. Pojawia się w naszym życiu, aby podzielić się swoim entuzjazmem i radością, chęcią do działania. Jego pojawienie się może oznaczać nowe impulsy, nowe wieści i przygodę.

Paź – Giermek buław jest najmłodszym reprezentantem na dworze ognia – inspiracji, kreatywności, pasji i działania.

To osoba gotowa na nowe przygody, wyzwania i doświadczenia. Jego buława jest pochodnią która nie tylko rozświetla ciemność, ale również nadaje mu cechy przewodnika, pioniera i odkrywcy.

Paź kojarzy mi się najczęściej z ruchliwymi, pogodnymi dziećmi, które są ciekawe świata. Zafascynowane różnorodnością, odkrywają nieznane dotychczas obszary. Reprezentuje również podróżników, obieżyświatów, których podczas wędrówek przeżywają różne przygody.

W ZDROWIU

W odniesieniu do zdrowia Paź buław może sugerować problemy z odpornością organizmu, początkowe objawy choroby oraz zaburzenia widzenia, jasności i ostrości.

JAKO SYTUACJA

W rozkładach to nowe otoczenie, nowe znajomości, wiadomości pomysły, doświadczenia, inicjatywa, flirt lub początek romansu, zapał i działanie. W niekorzystnym otoczeniu paź buław oznaczać może podejmowanie decyzji pod wpływem impulsu, niedojrzałość, słomiany ogień, opóźnienia w realizacji.

O znaczeniach kart dworskich w rozkładach przeczytaj w artykule: Jak nauczyć się kart dworskich

 

Obserwuj Dorota:

Wierzę, że każdy może nauczyć się symbolicznego języka tarota. Wystarczy wykorzystać zmysł intuicji, którym dysponujesz i otworzyć się na odpowiedzi płynące z serca. Jestem tu by pomóc Ci w nauce symbolicznego języka kart tarota.