paź denarów

Paź Denarów

Osoba pracowita, skupiona na fizycznym, materialnym aspekcie swojego życia. Realnie podchodzi do życia, szuka praktycznego zastosowania zdobytych umiejętności.

 

PAŹ DENARÓW

paź denarów
Rider Waite Tarot

Uczy radzić sobie z materią i szybko nabiera zręczności. To także ktoś dla kogo ważne są przyjemności fizyczne.

JAKO OSOBA

Paź monet uczy się również życia przez rozpoczęcie pracy. Bierze odpowiedzialność za dokonywane wybory w życiu codziennym. Doskonale radzi sobie z obowiązkami jakie mu powierzono.

Jest myślący i ostrożny. Jest związany z żywiołem ziemi, a jego cechy typowo ziemskie czynią z niego osobę, na której można polegać. Jest zręczny, rzeczowy i zna wartość pieniądza, wiarygodny, z nowymi koncepcjami zarobienia pieniędzy.

JAKO SYTUACJA

Najmłodszy na dworze denarów określa sytuacje mówiące o początkach nowego przedsięwzięcia lub interesu i dobrze wróży wszystkim nowym pomysłom na zarabianie pieniędzy. Reprezentuje uczniów, studentów, osoby rozpoczynające nową drogę zawodową, pracownika, kogoś, kto jest dla nas cenny.

Ten paź kojarzy się z ambitnymi osobami, uczą koncentrować się na konkretnych i wymiernych działaniach. Dzięki niemu, możemy zwrócić uwagę i ocenić rezultaty. Przyglądając się kartom wokół pazia, dowiemy się, czy pomnażamy swoje zasoby, czy je trwonimy. Paź monet wnosi coś wartościowego do naszej codzienności. Może sugerować zmianę zawodu, by w pełni siebie realizować.

Daje szansę wzbogacenia się nie tylko materialnego, ale również wewnętrznego. Uczy nas radzić sobie w świecie fizycznym. Zanim zainwestuje, zasięgnie informacji i zastanowi się nad celem swojego działania (w sferze pracy, nauki, bezpieczeństwa emocjonalnego). Interesują go praktyczne strony życia.

W znaczeniu negatywnym oznacza złe posunięcia dotyczące inwestowania, nieuczciwość, złe podejście do pracy, strata zainwestowanych pieniędzy, nietrafione pomysły, lenistwo, brak inwencji.

W ZDROWIU

W odniesieniu do zdrowia mówi o okresie dojrzewania, wprowadzeniu mikroelementów do pożywienia oraz o wprowadzeniu diety.

 

Obserwuj Dorota:

Wierzę, że każdy może nauczyć się symbolicznego języka tarota. Wystarczy wykorzystać zmysł intuicji, którym dysponujesz i otworzyć się na odpowiedzi płynące z serca. Jestem tu by pomóc Ci w nauce symbolicznego języka kart tarota.