paź pucharów

Paź Pucharów

Jako osoba jest czuły, wrażliwy i pełen romantyzmu, uzdolniony artystycznie. Jego żywioł obdarza go dużą wyobraźnią. Niekiedy bywa nieco naiwny. Wciąż musi uczyć się jak radzić sobie z rzeczywistością lub jak spełnić swoje marzenia. Jego puchar z rybką nawiązuje do znaku Ryb.

 

PAŹ PUCHARÓW

paź pucharów
Rider Waite Tarot

Paź nawiązuje do wszystkiego co znajduje się w stanie embrionalnym. Znaki wodne (symbol ryby) wiążą się z płodnością lub reprodukcją. Może być symbolem ciąży lub poczęciem idei, która w przyszłości może być bardzo produktywna, jeśli wdroży się ją w życie. Może też sygnalizować pojawienie się nowego związku emocjonalnego.

Paź reprezentuje: fantazję, zalążek, ciążę, nową przyjaźń fazę początkową związku, zauroczenie, wiadomości na temat miłości, dzieci, dojrzewanie emocjonalne, czułość, działalność społeczną.

Paź pucharów jako najmłodszy na dworze uczuć, emocji i nastroju rozpoczyna swoje doświadczenia w życiu uczuciowym. To moment, kiedy rozpoczynają się zaloty i okazywanie sympatii, pomocy i względów „obiektowi westchnień”.

W rozkładach jest sygnałem, że nadchodzi przyjemniejsza chwila, zwłaszcza, kiedy byliśmy skłóceni. Jest także osobą okazującą współczucie kiedy jest źle. Gest pazia pucharów jest najsłodszym gestem dziecka, które przynosi nam laurkę, by sprawić radość i wywołać uśmiech na twarzy.

Paź to osoba uzdolniona artystycznie, interesuje się sztuką i poszukuje różnych form wyrazu. Kiedy patrzę na giermka pucharów widzę dziecko urodzone po 2000 roku. Zajęciem pazia jest rozweselanie. Zobaczymy go w postaci klowna, komika, cyrkowca, muzyka lub poety.

W negatywnym znaczeniu może oznaczać fałszywe obietnice, uwodzenie, niedotrzymanie słowa, niechcianą ciążę, brak fantazji, infantylność, zmienność.

W ZDROWIU

W odniesieniu do zdrowia sygnalizuje choroby wieku dziecięcego, katar, przeziębienie, nadwrażliwość emocjonalną, czasem zaburzenia psychiczne.

 

Obserwuj Dorota:

Wierzę, że każdy może nauczyć się symbolicznego języka tarota. Wystarczy wykorzystać zmysł intuicji, którym dysponujesz i otworzyć się na odpowiedzi płynące z serca. Jestem tu by pomóc Ci w nauce symbolicznego języka kart tarota.