miłość w kartach tarota

Miłość w kartach Tarota

kategoria: Dla początkujących | 2

Barwna talia kart pośród swoich 78 obrazów posiada wiele, które w oczywisty sposób mówią o miłości.

 

MIŁOŚĆ W KARTACH TAROTA

TOP 10

AS KIELICHÓW

 

As pucharów

Zapowiedź spotkania nowej miłości, tworzenia związku pełnego emocji, radości. Poczucie szczęścia z przeżywania każdej chwili razem z ukochaną osobą. Stan euforycznego zakochania.

 

 

kim jest rycerz pucharów

 

Rycerz pucharów

Rycerz na białym koniu”. Pojawia się w momencie kiedy ktoś jest tobą bardzo zainteresowany, zabiega, adoruje i uwodzi. Karta zapowiadająca romans lub odnowienie relacji miłosnej. Obrazuje kogoś wyjątkowego.

 

 

6 kielichów

 

Sześć kielichów

Karta miłości czystej, szczerej i niewinnej. To karta uczuć łączących przyjaciół, rodziców z dziećmi, a także nasz sentyment do dawnych partnerów.

 

 

2 pucharów

 

Dwa kielichy

Obrazuje wieź w związku , emocjonalne zaangażowanie i zainteresowanie partnerem. Zobowiązania wynikające z relacji realizowane są dobrowolnie.

 

 

karta kochankowie

 

Kochankowie VI

Typowa karta związku w tarocie. Wyjątkowo głęboka więź między dwojgiem ludzi prowadzi do odpowiedzialnych wyborów. To autentyczny związek zbudowany na wzajemnym zaufaniu i szacunku.

 

 

10 KIELICHÓW

 

10 kielichów

Karta szczęśliwego, ciepłego domu pełnego miłości. Obrazuje poczucie szczęścia ze znalezienia właściwego partnera oraz możliwość posiadania potomstwa.

 

 

as monet

 

As monet

Zapowiedź, trwałego i szczęśliwego związku. Doskonała wróżba dla spraw miłosnych. As monet to zapowiedź związku z perspektywami.

 

 

karta Cesarzowa

 

Cesarzowa

Piękna, zmysłowa, płodna kobieta. Reprezentuje miłość zmysłową w związku i głębokie spełnienie się więzi miedzy tobą a partnerem. Oznacza możliwość spłodzenia dziecka w związku.

 

 

4 buławy

 

Cztery buławy

To karta związków nieformalnych, konkubinatu, wspólnego mieszkania. Może przedstawiać takie wydarzenia jak ślub lub zaręczyny, chrzciny lub inne uroczystości w gronie najbliższych.

 

 

papież

 

Papież

Arcykapłan reprezentuje tradycje, zasady życia społecznego oraz religię. Ta karta będzie wskazywać długoterminowy związek lub tradycyjne małżeństwo.

 

To tylko klika kart, które sprzyjają pytaniom o miłość. Które z kart sprzyjają uczuciom?

 

 

Obserwuj Dorota:

Wierzę, że każdy może nauczyć się symbolicznego języka tarota. Wystarczy wykorzystać zmysł intuicji, którym dysponujesz i otworzyć się na odpowiedzi płynące z serca. Jestem tu by pomóc Ci w nauce symbolicznego języka kart tarota.