karty tarota w podróży

Podróże w Kartach Tarota – 10 charakterystycznych kart

kategoria: Dla początkujących | 0

Zbliża się okres wakacyjnych podróży. Sprawdź jak w perspektywie rysuje się Twoja wakacyjna przygoda! Oto dziesięć kart związanych z podróżami. Sprawdź, która z nich pojawi się w Twoich odczytach.

 

PODRÓŻE W KARTACH TAROTA

TOP 10

karta rydwan

 

Rydwan Kiedy ta karta pojawi się w Twoim rozkładzie, możesz mieć pewność, że Twoja podróż będzie przebiegała wg planu. Nie zabraknie w niej przygody. Zwiedzisz wiele fascynujących miejsc. Pamiętaj: podróże kształcą!

 

karta świata

 

Świat Podróż zobrazowana kartą Świata z pewnością zapadnie na zawsze w Twojej pamięci. Odwiedzisz wiele miejsc, które oglądałaś w przewodniku. To z pewnością jedna z tych podróży międzykontynentalnych. Wymarzona podróż!

 

ÓSEMKA BUŁAW

 

Osiem buław Najszybszy środek transportu – samolot. To zwiastun szybkiego dotarcia do wielu miejsc. Możliwe, że w krótkim czasie zaznasz największych atrakcji podczas wakacyjnej podróży. Szansa na przeżycie szalonego romansu!

 

Tarot - Koło Fortuny

 

Koło  fortuny Ta podróż może Cię zaskoczyć. Niespodziewany wyjazd typu last minute 😉 Jeśli tę kartę zobaczysz w swoim rozkładzie, miej pod ręką walizkę i zestaw podróżny !

 

trzy buławy

 

Trzy buławy Podróż szczególnie związana ze sprawami zawodowymi. Dzięki tej podróży zyskasz nowe możliwości, ale poszerzysz swoje horyzonty i z pewnością raz jeszcze zechcesz tu powrócić. Podróż zagraniczna.

 

 

szóstka mieczy i wejście w nowy okres życia

 

Sześć mieczy To karta powolnej podróży. Tym razem nie jest ona tak radosna jak poprzednie. Być może będzie się ona wiązać z podróżą do kogoś, kto potrzebuje Twojej pomocy lub w towarzystwie osoby, która potrzebuje trochę spokoju i izolacji od spraw jej dotyczących.

 

rycerz buław

 

Rycerz buław Szybkie i krótkie wyjazdy. Mogą to być wyjazdy weekendowe (rowerowe wycieczki), gdzie stawia się przede wszystkim na dobrą zabawę i akcję. Najważniejsze , aby dużo się działo! Po powrocie wymagany odpoczynek!

 

osiem mieczy

 

Osiem mieczy Jeśli w Twoich wakacyjnych rozkładach pojawi się ta karta, możesz musisz liczyć się z trudnościami komunikacyjnymi. To karta bardzo odległych podróży z wieloma przesiadkami. Jeśli nie posługujesz się biegle angielskim, musisz zabrać ze sobą mini rozmówki, aby w każdej chwili uzyskać dodatkowe informacje. Kilka razy sprawdź swoje dokumenty przed wyjazdem. Ta podróż będzie uczyć Cię przełamywania ograniczeń.

 

dwójka buław

 

Dwie buławy Te podróże są planowane. Dzięki nim zyskasz nową wiedzę i doświadczenie. To doskonała wróżba dla wszelkich wyjazdów zagranicznych związanych z nauką i pracą.

 

karta głupca

 

 

Głupiec podróż po nowe doświadczenia i wiedzę. Dzięki tej podróży poznasz nowe środowisko, obyczaje, historię i zasady życia. Jadąc na wymianę uczniów lub wyprawę z grupą odkrywców. Zaciekawi Cię wszystko co spotkasz. Trudne sytuacje będą częścią nauki jakiej doświadczysz. Żal będzie wracać. Powodzenia!

 

Rozkład dotyczący podróży

1. Okoliczności nadchodzącej podróży.
2. Co musisz wiedzieć o tej podróży – niespodzianki
3. Czego możesz się nauczyć lub zrozumieć w wyniku tej podróży
4. Rezultat podróży.

 

Obserwuj Dorota:

Wierzę, że każdy może nauczyć się symbolicznego języka tarota. Wystarczy wykorzystać zmysł intuicji, którym dysponujesz i otworzyć się na odpowiedzi płynące z serca. Jestem tu by pomóc Ci w nauce symbolicznego języka kart tarota.