darmowe wróżby

Darmowe wróżby. Niebezpieczeństwa i jak temu zaradzić.

kategoria: Poradniki, Wiedza | 1

Jesteś doskonała w interpretacji kart za darmo, czy zmieni się to, kiedy będziesz pobierała za nie honrarium? W nabyciu umiejętności interpretacji kart i rozbudzeniu intuicji, niezbędna jest praktyka. Korzystasz z okazji i chętnie rozkładasz karty” po znajomości”. Bliskim i rodzinie za darmo.

 

DARMOWE WRÓŻBY. NIEBEZPIECZEŃSTWA I JAK TEMU ZARADZIĆ.

 

Traktujesz ich troszkę jak króliki doświadczalne. Nie ma nic w tym złego, jeśli na samym początku uprzedzisz, że są to Twoje „pierwsze kroki”. Wymianą będzie z jednej i drugiej strony uzyskanie informacji zwrotnych. Pytający otrzyma od Ciebie informację co widzisz w kartach, a Ty dowiesz się, czy twój odczyt był prawidłowy. Jednak dla zdolnego tarocisty istnieje w tej praktyce wiele niebezpieczeństw.

 

1. Informacje nie zawsze będą zgodne z oczekiwaniami Twoich znajomych i bliskich.

Po prostu nie będą chcieli ich przyjąć, więc zanegują to co czujesz i widzisz. I Tu jesteś narażona na zwątpienie w swoją intuicję i postępy. Zaczniesz podważać swoje umiejętności, co może spowodować wycofanie. Ale… Możesz skorzystać z profesjonalnych warsztatów, gdzie nauczysz się prawidłowej interpretacji i otrzymasz obiektywną ocenę Twoich postępów.

 

2. Twoje relacje z bliskimi mogą się pogorszyć.

Ponieważ złamiesz ich wizerunek w swoich oczach. Zrozumieją, że widzisz ich bez masek. To już nie jest ta sama relacja. Możesz przyjąć zasadę, że nie stawiasz kart najbliższym, argumentując, że Twoje odczyty mogą być „tendencyjne” i przez to mało rzeczywiste.

 

3. Bycie „wykorzystywanym” przy każdej okazji. Bo przecież Twoja wiedza i umiejętności nic nie kosztują.

I tu zaczynają się schody. Taka praktyka powoduje, że nie tylko inni nie cenią Twojego czasu, ale Ty sama masz problem z poczuciem wartości tego co robisz. Zastanawiasz się, czy to ma jakiś sens? Każdy kto pracuje, otrzymuje uznanie za swoją pracę. Jest to najczęściej miesięczna pensja. Jeśli zależy Ci na swoim rozwoju ( a w niego trzeba inwestować) ustał wysokość zapłaty, za swoją pracę i wiedzę.

 

4. Otrzymując nawet najtrafniejszą życiową poradę gratis, nie korzystamy z niej.

Choćby nawet była antidotum na wszelkie problemy. To naturalne, że jeśli coś nic nie kosztuje, nie jest odbierane poważnie, a tym bardziej pomocne i ważne. Finanse, są również wyrazem naszej energii. Mówią o zdolności do przystosowania się do życia fizycznego. Bez nich nie zdobędziesz, ani wiedzy, ani umiejętności.
Kieruj się nie tylko swoim dobrem, ale także dobrem osoby pytającej. Nie bez powodu stanęła na Twojej drodze w tym, a nie w innym czasie. To Ty masz coś ważnego jej do przekazania. Nie umniejszaj wartości, przekazywanych przez siebie treści. Bądź odpowiedzialna.

 

5. Stawianie kart za darmo tworzy dług między pytającym, a czytającym.

Chyba mamy dosyć układów do przetransformowania (celowo nie używam słów „długów do odpracowania”). W przestrzeni wolnej od długów łatwiej się realizujemy, osiągamy to, na czym nam zależy, inwestujemy energię pozytywnie. Nie „ciągnij” za sobą cudzych spraw, tylko dlatego, że akurat Ty potrafisz czytać z kart, a ktoś chce „coś sprawdzić”. To nie tak.
Powstająca miedzy ludźmi nić energetyczna, ma zapisany kod. Im więcej nici obciążających, tym trudniej jest się z nich uwolnić. Nie twórz sobie dodatkowej „złej karmy”. Dbając o wolność swoją i pytającego, po zakończonym czytaniu kart, zamknijcie przestrzeń i cieszcie się ze spotkania:)

 

Teoria, a praktyka.

Przez wiele lat praktyki, doświadczyłam wszystkiego o czym tu napisałam. Oczywiście jak każdy musiałam popełnić te błędy, aby przekonać siebie o ich wpływie na otaczający mnie świat i moją przyszłość. Wymiana energii musi być. To zależy od Ciebie czy będą to pieniądze, czy coś innego. Upewnij się, że Twoja „pomoc” nie będzie przeszkodą w rozwoju drugiego człowieka.

Obserwuj Dorota:

Wierzę, że każdy może nauczyć się symbolicznego języka tarota. Wystarczy wykorzystać zmysł intuicji, którym dysponujesz i otworzyć się na odpowiedzi płynące z serca. Jestem tu by pomóc Ci w nauce symbolicznego języka kart tarota.