tarot partnerski

Interpretacja rozkładu partnerskiego

kategoria: Rozkłady tarota | 6

Związki partnerskie to jedno z najczęściej zadawanych pytań wróżkom i tarocistkom. Do analizy sytuacji między ludźmi należy podchodzić z największą starannością i odpowiedzialnością.

 

INTERPRETACJA ROZKŁADU PARTNERSKIEGO

 

Sposób przekazywania informacji jest tak samo ważny jak ich treść. Nie chodzi o „rozgrzebanie” emocji i wzbudzenie obaw co do przyszłości, ale o konstruktywną mobilizację do działania, które powinno zawsze zmienić na lepsze życie osoby pytającej.

Nie zawsze stykam się z miłymi wydarzeniami, ale w każdym z nich jest nadzieja na poprawę. Nawet jeśli ta poprawa oznacza głęboką zmianę.

Proponuję rozkład partnerski, dzięki któremu, możesz przyjrzeć się sytuacji partnerów , a nawet przewidzieć najbliższe wydarzenia w ich relacji.

 

VIDEO. OMÓWIENIE POZYCJI KART W ROZKŁADZIE PARTNERSKIM

 

Transkrypcja nagrania video.

Przygotowałam taki krótki przykład rozkładu partnerskiego, który na pewno znasz. Omówię na początku symbolikę miejsc kart, a potem krótką interpretację kart. Rozkład ten kładziemy przede wszystkim na pytania o związek, o relacje, o to co nas wiąże, czego możemy się spodziewać w dalszej przyszłości między dwiema osobami.

Pierwsza karta po prawej stronie – karta to miejsce mówi o tym, co wnosi do związku osoba pytająca, jaką jest osobą, co daje temu związkowi -czyli jej rola w tym związku, obecna sytuacja, jak ona w tej chwili w tym związku egzystuje.(Sąd )

Kolejna karta na samej górze to  miejsce mówi o tym jak pytająca osoba postrzega związek, jak ona widzi tą relację. ( w moim rozkładzie Moc i As buław)

Kolejna karta – środkowa co czuje osoba pytająca, jakie są jej emocje, uczucia , odczucia – co czuje dana osoba.(w moim rozkładzie 7 monet i Świat)

Ostatnia karta u podstaw mówi o tym jak się prezentuje pytający. Czyli możemy to nazwać jaką przyjmuje postawę, wobec drugiej osoby. ( w moim rozkładzie Kochankowie i 5 buław)

Kolejna pozycja nr pięć odpowiada na pytanie co partner lub partnerka wnosi do związku, jak wpływa na dany związek. (w moim rozkładzie Śmierć)

Karta na samym szczycie układu odpowiada na pytanie co ich łączy ( w moim rozkładzie Q mieczy)

Karta na samym dole – odpowiada na pytanie co dzieli partnerów. (w moim rozkładzie 10 pucharów)

 

VIDEO. INTERPRETACJA ROZKŁADU PARTNERSKIEGO W OPARCIU O KONKRETNE PYTANIE

 

Transkrypcja nagrania video.

Ten przykład kart postawiony do pytania o małżeństwo. Jak widzisz, dwie pierwsze karty- pojawiły się wielkie arkana. Pokazują że dzieją się ważne rzeczy. Pierwsze pytanie jakie mi się nasunęło, czy związek jest zagrożony? Ponieważ karta zmartwychwstania i śmierci – mogą to zaznaczać.

OSOBA PYTAJĄCA – PARTNERKA

Karta 20 jest informacją o pragnieniu odnowienia, oczyszczenia, wybaczenia i rozpoczęcia o nowa. Zamknięcia strach spraw. Po przeciwnej stronie (partner) karta 13 dająca informację o gotowości zakończenia jakiegoś etapu. Duża zmiana.

To jak widzi związek kobieta- jaką pełni rolę. W tym przypadku, osoba boryka się z wieloma sprawami, które czasami ją przerażają, wymagają od niej determinacji. Musi być pewna siebie, ale łagodna i inteligentna. Może nie dawać sobie rady z emocjami, które w tej sytuacji dochodzą do głosu.

Jej uczucia obrazuje karta 7 monet – czuje pewnego rodzaju zmęczenie, niedosyt, niespełnienie. Ma nadzieję że jeszcze coś się może zmienić, może jakieś sytuacje zostaną wyjaśnione na jej korzyść. Tutaj też zaznacza się kontekst finansowy.

Ostatnia karta, na dole Kochankowie – jej postawa, pokazana jest jako chęć pogodzenia, tworzenia związku. Jej postawa jest otwarta wobec partnera. Jest gotowa do tego by porozmawiać, negocjować. Aby móc podjąć właściwą decyzję.

PARTNER

Po stornie partnera pierwsza karta w asie buław pokazuje jak widzi związek, jest to osoba która inicjuje zmianę. Są też karty nowego początku. Można powiedzieć, że partner chce rozpocząć coś od nowa, ale biorąc pod uwagę kartę 13 oznacza to chęć przeżycia czegoś nowego.

Uczucia – karta Świat. Bardzo interesująca karta. Jest to kolejne potwierdzenie, zakończenia, dotarcia do końca drogi w tym małżeństwie. Bardzo często ta karta wskazuje na życie w dużej odległości od partnerki. Jak się czuje? Karta mówi o zadowoleniu i spełnieniu partnera. W połączeniu z kartą 13 mówi o zakończeniu takiego stanu rzeczy. Pełna niezależność partnera jest dla niego bardzo istotna.

Jego postawa w piątce buław w relacji jest to ktoś kto jest ogniskiem zapalnym w związku.

Co ich w takim razie łączy? Królowa mieczy mówi o rozsądku, a także formalność zwłaszcza, że to co dzieli to karta rodziny, szczęścia rodzinnego, nie czują się spełnieni w swoim związku. Nie łączą ich głębokie więzi emocjonalne, brak bliskości.

Masz ulubiony rozkład do analizy sytuacji w związku?

 

Obserwuj Dorota:

Wierzę, że każdy może nauczyć się symbolicznego języka tarota. Wystarczy wykorzystać zmysł intuicji, którym dysponujesz i otworzyć się na odpowiedzi płynące z serca. Jestem tu by pomóc Ci w nauce symbolicznego języka kart tarota.