Rozkład podkowa

kategoria: Rozkłady tarota | 5

Rozkład który dziś omówię, ma tylko pięć kart. I jest doskonały do konkretnie postawionych pytań. Polecam do wszystkich rodzajów pytań, poza związkami. Doskonały do ćwiczeń w interpretacji i odpowiada na konkretnie zadane pytanie.

 

ROZKŁAD PODKOWA

PYTANIE: Czy uda mi się do pół roku zmienić siedzibę swojej firmy?

 

 

 Znaczenie pozycji kart w rozkładzie

Pozycja pierwsza w rozkładzie odpowiada na pytanie: jaka jest obecna sytuacja, jaka jest osoba pytająca, jak się czuje i co się z nią dzieje. Kolejna pozycja odpowiada na pytanie: co stanie się wkrótce? Można określić karta czas. Pozycja trzecia odpowiada na pytanie: co jest kluczową sprawą w Twoim pytaniu. Wpływa na pozostałe karty. Jeśli w tym miejscu będzie karta dworska, to znaczy że jakaś osoba ma wpływ na istniejącą sytuacje i na jej przebieg. Pozycja czwarta odpowiada na pytanie: co wydarzy się w niedalekiej przyszłości. Możemy tu ustalić konkretny czas tej przyszłości, przed włożeniem kart. Pozycja piąta odpowiada jak się ta sytuacja rozwiąże, jak dana sytuacja się zakończy?

Interpretacja kart w rozkładzie

Obecna sytuacja pytającej 10 buław to osoba przepracowana, zaangażowana w pełni w swój biznes. Skupiona jest na realizacji, a najbliższa przyszłość 5 buław pokazuje jakiś moment kryzysowy.

Pewne rzeczy mogą wymknąć się spod kontroli lub konkurencja stanie się problemem. To co jest kluczowe w odpowiedzi obrazuje 7 monet dysponowanie kapitałem, który być może za pewne rzeczy pieniądze jeszcze nie spłynęły. Należy poczekać ze zmianą siedziby. Ze względów finansowych będą opóźnienia.

Ale do 6 miesięcy pytająca weźmie pod uwagę poszukiwanie nowego miejsca, może to oznaczać również zmianę miejscowości dla jej działalności. Możliwe, że zmiana jest związana z rozpoczęciem realizacji nowego pomysłów biznesowego.

Ostateczne rozwiązanie to 2 buław odnosi się przede wszystkim do biznesu, do działalności i przedsiębiorczości. Wskazuje, że firma zostanie przeniesiona w inne miejsce, może to być filia lub propozycja współpracy.

Dobrałam jeszcze dwie karty 9 monet i as monet, które wskazują na okazje zakupu nieruchomości. Podsumowując – plan zmiany zostanie zrealizowany, przesunięty w czasie. Będzie sporo zachodu, ale efekt będzie zadowalający.

Jeśli chcesz poznać szerszą interpretację – obejrzyj wideo.

 

Obserwuj Dorota:

Wierzę, że każdy może nauczyć się symbolicznego języka tarota. Wystarczy wykorzystać zmysł intuicji, którym dysponujesz i otworzyć się na odpowiedzi płynące z serca. Jestem tu by pomóc Ci w nauce symbolicznego języka kart tarota.