karty nawiązujące do seksu w tarocie

Seks w kartach Tarota

kategoria: Dla początkujących | 7

Wszystkie karty w talii można odnieść do spraw seksu. Opisuję te, które moim zdaniem mogą pojawić się jako dodatkowa informacja w pytaniach dotyczących relacji męsko-damskich. Wybrałam dziesięć kart, które moim zdaniem bardzo konkretnie obrazują pożądanie z jego wszystkimi skutkami.

 

SEKS W KARTACH TAROTA

AS BUŁAW

TOP 10

As buław – początek wielkiego zauroczenia, pożądania i namiętności. To przyspieszony puls, szybki oddech i podniecenie, które ogarnia całe ciało. Chęć rozpoczęcia aktu mającego na celu osiągnięcie spełnienia.

 

rycerz buław

 

Rycerz buław – jest typowym flirciarzem. Ma w sobie dużo namiętności, pasji i pożądania. Emanuje energią seksualną. Jest doskonałym kochankiem, jednak nie zagrzeje miejsca na dłużej. To typ zdobywcy, poszukującego wciąż nowych doznań.

 

 

karta diabeł

Diabeł – to wielki arkan związany z zaznawaniem przyjemności i rozkoszy również seksualnej. Uosabia wielką namiętność, hedonizm, nastawienie konsumpcyjne. Poza ogromną energią seksualną, emanuje silnym magnetyzmem, urokiem i rządzą dzikiej namiętności graniczącą niekiedy z obsesją. Kiedy pojawia się ta karta,

może to oznaczać, że wchodzisz w związek wbrew wszelkim zasadom, albo pozwalasz się wciągnąć w niezdrowy układ, często uzależniający.

 

karta Cesarzowa

 

Cesarzowazmysłowa rozkosz przeżywana na płaszczyźnie fizycznej, mająca swoją kontynuację przez przeżywanie wspólnej codzienności. Kobieta czuje się adorowana, atrakcyjna dla partnera. Jest gotowa, by zostać matką jego dzieci i budować rodzinę.

 

 

karta gwiazdy

 

Gwiazdaseks jest przeżyciem zarówno fizycznym jak i duchowym .Wskazuje na pełną dojrzałość kobiety, która wie czego pragnie od kochanka, jednocześnie jest świadoma jego potrzeb. To karta seksu tantrycznego,  przepełnionego pełnym zaangażowaniem się i otwartością.

 

8 buław

 

8 buław – nieopanowana namiętność. Szybki seks.

 

 

as monet

 

As monet – w powiązaniu z seksem as monet jest sygnałem możliwości zapłodnienia, ale również oddania się kobiety mężczyźnie bez problemu, co może oznaczać, że kobieta ofiarowuje się jako dar. Nazwałabym to w dzisiejszym języku – jako „cukiereczek”

 

karta moc

 

Moc – wskazuje na wielki kobiecy magnetyzm, duże potrzeby seksualne, urok i pożądanie. Karta symbolizuje silne przyciąganie fizyczne między kobietą, a mężczyzną. Jest to karta mówiąca o osiągnięciu satysfakcji seksualnej dwojga kochanków.

 

karta rydwan

 

Rydwan – karta silnej energii seksualnej męskiej. Może sygnalizować początek intensywnego życia erotycznego przez mężczyznę, a także podboje kobiet, z którymi pragnie się kochać.

 

 

karta umiarkowaniaRównowaga – W odniesieniu do seksualności, karta będzie mówić o chemii, która przyciąga do siebie osoby odmiennej płci. Osoby te nie ulegają chwilowemu pożądaniu, ale powoli zbliżają się do siebie, poznając najpierw swoje wnętrze. Tu wszystko dzieje się bez pośpiechu i z umiarem, adekwatnie do okoliczności. Uwzględniają swoje potrzeby i dostosowują tempo.

W tej karcie nie mam mowy o seksie na pierwszym spotkaniu. Spotykam się wielokrotnie z opinią, że karta ta w życiu pokazuje przyjaźń, niż namiętność i to jest prawda, ale ta przyjaźń może przerodzić się w namiętność. Jednak nie zawsze i nie u każdego.

Jakie inne karty można interpretować w kontekście erotycznym? 

 

Obserwuj Dorota:

Wierzę, że każdy może nauczyć się symbolicznego języka tarota. Wystarczy wykorzystać zmysł intuicji, którym dysponujesz i otworzyć się na odpowiedzi płynące z serca. Jestem tu by pomóc Ci w nauce symbolicznego języka kart tarota.