rozłożone karty do rozkładu wybór

Zostać czy odejść ?

kategoria: Rozkłady tarota | 2

Zostać czy odejść? To najtrudniejsza decyzja. Trudne pytania angażują nas w częste dyskusje i polemiki. Teraz może skorzystasz z mediatora. Z tarota.

 

ZOSTAĆ CZY ODEJŚĆ – ROZKŁAD

 

schemat rozkładu tarota

 

1. Twoje serce – Co mówi Ci Twoje serce, jak się czujesz w tej relacji, związku?

6 mieczy – W głębi serca pragniesz uciec od tej trudnej dla Ciebie sytuacji. Nie jesteś w stanie poradzić sobie z bólem z przeszłości. Nie rozmawiacie ze sobą,a każdy z was żyje własnym życiem. Masz wrażenie, że tylko opuszczenie tego miejsca jest w stanie zakończyć Twoją udrękę. Czujesz się pozostawiona samej sobie. Rozpatrujesz różne drogi wyjścia. Ale czy można uciec przed własnymi myślami?

rozkład zostać czy odejść

2. Twój umysł – najgłębsze przekonanie o związku ?

Papież – Niestety Twoje przekonania są zbyt konserwatywne, byś pozwoliła sobie na „ucieczkę”. Zbyt bardzo liczysz się z opinią otoczenia, rodziny, sąsiadów, znajomych. Troszczysz się o wizerunek swój i rodziny. Zachowujesz się tak jak wypada, bez względu na to jak cierpi Twoja dusza.

 

3. Zostać – mówi o powodzie, dla którego możesz zdecydować się zostać.

5 kielichów – Poza poczuciem winy nic innego nie jest wstanie Cię zatrzymać. Czy naprawdę wierzysz, że już nic dobrego nie może Cię spotkać w życiu? Stałaś się smutna, zgorzkniała i osowiała. Patrzysz na świat przez pryzmat żalu, a w płynącej po policzku łzie, zawarta jest gorycz przeszłości.

 

4. Odejść – pokazuje dlaczego możesz zdecydować się odejść.

Rycerz monet – Zapomniałaś jak to jest sprawować kontrolę nad swoim życiem. Możesz odzyskać poczucie bezpieczeństwa oraz stabilizację materialną. Czy to nie jest wystarczający powód, aby wziąć pełną odpowiedzialność za kształt własnego życia? Czy widzisz kogoś innego, kto mógłby dokonać tego za Ciebie? To wszystko wygląda nie tak jak tego chciałaś prawda? Zapytasz, co zrobić, żeby to wszystko naprawić i w końcu zacząć normalnie żyć?

5. Rada – mówi co należy zmienić, aby zdecydować się zostać na dobre w tym związku.

Odrodzenie/Sąd. Wszystko co do tej pory się wydarzyło, miało swój głębszy sens. Przez wiele lat ukrywaliście przed sobą i przed innymi istnienie głębokiego problemu, który nabrzmiewał jak wrzód. Aby ocalić organizm, trzeba go przeciąć i oczyścić. Trzeba pozbyć się wszystkich ograniczających was przekonań, uraz, żalu, negatywnych wspomnień, wypowiedzieć wszystkie pretensje. Potrzebujecie głębokiej, wewnętrznej przemiany, aby uwolnić duchy przeszłości, a przede wszystkim uwolnić się od strachu i zahamowań. To są doświadczenia oczyszczające Twoją karmę. Pomyśl poważnie o terapii rodzinnej.

6. Karta Sprawiedliwość jako sygnifikator decyzji. Tę kartę wyjmujesz przed rozłożeniem całego rozkładu.

Zamiast karty Sprawiedliwości, można tutaj zastosować kartę, która może odpowiedzieć jaką decyzję ostatecznie podejmie osoba pytająca. Inn pomysł na wykorzystanie tego miejsca w rozkładzie mam taki. Jeśli dysponujesz innymi kartami jakiejś wyroczni, to zapytaj jakiej wskazówki na koniec potrzebuje pytający i daj mu ją korzystając z innych talii.

Rozkład polecam najpierw przećwiczyć na „sucho”, aby poprawnie zinterpretować znaczenie kart na konkretnych miejscach.

 

Obserwuj Dorota:

Wierzę, że każdy może nauczyć się symbolicznego języka tarota. Wystarczy wykorzystać zmysł intuicji, którym dysponujesz i otworzyć się na odpowiedzi płynące z serca. Jestem tu by pomóc Ci w nauce symbolicznego języka kart tarota.