drogowskaz rozkłady tarota

Drogowskaz. Rozkład

kategoria: Rozkłady tarota | 12

Myślałam, jaką wiedzą dzisiaj podzielić się z Tobą. Znalazłam rozkład, który troszkę przekształciłam, tak do swoich potrzeb. Używam go wymiennie z innymi. Zamiast dużego krzyża celtyckiego kładę rozkład drogowskaz.

 

DROGOWSKAZ

Najlepiej go sprawdzić w konkretnym problemie.

SCHEMAT ROZKŁADU drogowskaz

 

MIEJSCA KART W ROZKŁADZIE

1. OBECNA SYTUACJA:

dziesiątka mieczy ukazuje osobę, przezywającą głęboki kryzys. Wiele rozczarowań, których doświadczyła wymuszają na niej konieczność zmiany dotychczasowej postawy i sposobu myślenia. Karta 10 mieczy niesie ze sobą informację, że został osiągnięty punkt krytyczny i teraz może być tylko lepiej.

 

2. CO SIĘ NIEBAWEM WYDARZY, PRZYSZŁOŚĆ:

dwójka pucharów zapowiada spotkanie się dwóch stron, których dotyczy obecna sytuacja. Związek dwojga ludzi przechodzi kryzys. Jedno z nich prawdopodobnie poprosi o jeszcze jedną szansę. Dziesiątka rozpoczynająca rozkład oznacza, że przeszłość wielokrotnie się powtarzała. Możliwe, że partner lub partnerka, wciąż nie dotrzymywała obietnic, niedbała o związek, nie liczyła się z partnerem, psychicznie dręczyła lub przekraczała granice, które były wyznaczone wspólnie. Teraz trzeba jeszcze raz skonfrontować się z argumentami drugiej strony.

 

3. GDZIE TKWI PROBLEM:

dziesiątka pucharów odkrywa prawdę o tym związku. Jedna z osób poświęca całą siebie, pragnąc życia w harmonii. Jednak to zasadniczy błąd, gdyż poświęcenie ze zbyt wielkimi oczekiwaniami (mamy tu dziesiątkę mieczy i pucharów) kończy się rozczarowaniem.Ta karta może również sugerować, że problem tkwi w silnie zakorzenionych emocjach i wzorcach rodzinnych.

 

4. PRZESZKODY I TRUDNOŚCI:

Zmartwychwstanie piękna karta, lecz niezwykle wielkie wyzwanie. Problem tkwi w uwolnieniu się od pewnych wzorców i ograniczeń. Trudno jest być szczęśliwym w obecnej relacji, ale i w innych nie uda się tego szczęścia zaznać. Póki nie zastosujesz rady zawartej w karcie szóstej.

 

5.JAK POSTĘPUJESZ:

As buław sugeruje potrzebę aktywności także seksualnej. Możliwe, że nawiązujesz nowe kontakty, które chwilowo zapewniają Ci uczucie zadowolenia i ciepła. Wzniecasz ogień, którego nie kontrolujesz, przez co pogłębiasz swój stan emocjonalnej huśtawki.

 

6. RADA:

Pięć kielichów, to karta rozpaczy, poczucia emocjonalnej straty, żalu i poczucia winy. Piękne przesłanie w powiązaniu z kartą Zmartwychwstania. Konieczność oczyszczenia emocjonalnego poprzez wybaczenie. Twoja żałoba potrwa tyle, ile świadomie będziesz czuć potrzebę trzymania się bolesnych przeżyć. Szukasz wątpliwego pocieszenia w używkach. Karta na miejscu pierwszym (10 mieczy) wskazuje, że umysł nie pozwala korzystać z wszelkich pozytywnych stron życia. To co nastąpiło już stało się faktem. Spójrz w przyszłość.

 

7. WYNIK, REZULTAT:

Sześć buław zapowiada nagrodę i poczucie akceptacji, jeśli uporasz się z przeszłością w swojej głowie.

 

PODSUMOWANIE

Kobieta – pytająca o swoje życie uczuciowe –  boryka się z poważnymi problemami. Można powiedzieć, że jej relacje nie mają happy endu (problem tkwi w 10 pucharów prawda?)

I choć po nieudanym związku pojawi się kolejna szansa na miłość, to stary wzorzec, schemat emocjonalny ma szansę znów się powtórzyć. Jaka szkoda. Czy bohaterka tej historii zdaje sobie sprawę, jak mocno zakorzeniony jest ten problem w jej życiu? Jak sobie z tym poradzić?

Cóż, jednej recepty nie ma. Ale skoro tak, to warto spróbować każdej by osiągnąć sukces. Nawet jeśli już wcześniej nic z tego jej nie wyszło, tym razem może odnieść sukces. Powinna zastosować się do rady.

W rozkładzie pojawiała się nam karta brama. Odżałuj to, co było i nie wmawiaj sobie, że nikt nigdy Cię nie kochał. Pokochaj siebie. Bądź dobrą i sympatyczną nie dla innych, ale przede wszystkim dla siebie.

Chyba warto, zwłaszcza przy takiej nagrodzie jaką zwiastuje 6 buław, która obiecuje satysfakcję i osiągnięcie harmonii w życiu osobistym.

 

Obserwuj Dorota:

Wierzę, że każdy może nauczyć się symbolicznego języka tarota. Wystarczy wykorzystać zmysł intuicji, którym dysponujesz i otworzyć się na odpowiedzi płynące z serca. Jestem tu by pomóc Ci w nauce symbolicznego języka kart tarota.