rycerz buław

Kim jest Rycerz buław

Rycerz buław jest niezwykle kreatywny. Doświadczenie życiowe zdobywa, smakując życia. Najpierw działa, a później myśli. Taką cząstkę podwójnego ognia mogą posiadać osoby Ze Słońcem i Księżycem w znakach ognistych. Jak działa? Jak reaguje? Zaraz się przekonasz.

 

KIM JEST RYCERZ BUŁAW

Jako osoba jest energiczny, bezpośredni, impulsywny. Lubi przygody i wyzwania. Jest bardziej nieprzewidywalny niż paź. Może być zacięty i uparty jednak brak mu wytrwałości, determinacji w realizacji, kiedy napotyka ciągły opór. Jego wadą jest niecierpliwość i niestałość. Stanowi przeciwieństwo dla Rycerza monet.

kim jest rycerz buław
Rider Waite Tarot

Rycerz buław

Lubi szybkie, dynamiczne działanie. To człowiek, który ma w sobie wiele optymizmu, pasji i odwagi. Nie boi się stanąć twarzą w twarz z rywalem. Jest typem podróżnika, który zapuszcza się w dzikie rejony Amazonii. Ryzyko jest jego drugą naturą. Trudno mu nauczyć się czekać. To czego pragnie chce mieć już, nie za chwilę.

Bardzo szybko angażuje się nie tylko w wyzwania, ale również emocjonalnie. Jego uczucia są gorące, namiętne jednak szybko się wypalają. Nie zagrzeje miejsca nigdzie tam gdzie zaczyna wiać nudą. Jego przewodnie motto: Witaj przygodo!

Słynie z dużego poczucia humoru. Potrafi zaistnieć w towarzystwie nie pozostając obojętnym dla wielu kobiet.

Przez osoby z żywiołu wody rycerz buław będzie postrzegany jako ich skrajne przeciwieństwo. Niejednokrotnie jego nieokrzesane maniery doprowadzają do łez przedstawicieli z dworu wody, gdyż one nie mają tak dużego dystansu do siebie jak on. Będą odbierać go jako nieokrzesanego prostaka bez krzty taktu.

Na dworze powietrza rycerz ten będzie niezwykle przydatnym pomysłodawcą. Dzięki niemu wiele projektów ma szansę na zrealizowanie. Jego zaradność będzie nieoceniona pośród analitycznych umysłów tego dworu. Co miecze wymyślą, buławy zrealizują.

Dwór monet chętnie zainwestuje w człowieka pełnego pasji. Wykształci i zatrudni, gdyż jego entuzjazm staje się siłą napędową całego zespołu.

Dla ludzi z żywiołu ognia będzie najlepszym kompanem, zarówno do zabawy jak i do pracy. Jednak ognista natura ma także swoją drugą awanturniczą naturę. Gdy zrobi się zbyt gorąco granice zostaną przekroczone i może dojść do głośnych awantur i potyczek.

UCZUCIA

W pytaniach o uczucia cechy rycerza buław mogą gwarantować namiętny seks, flirty i romanse. Lecz trudno będzie mu zachować wierność, gdyż jego pragnieniem jest przezywać, doznawać.

ŻYCIE ZAWODOWE

W pytaniach natury zawodowej może przynieść podróże i wyjazdy oraz potrzebę wykazania się przedsiębiorczością i umiejętnościami organizacyjnymi. W sferze zasad i prawa, jegomościowi łatwo jest zmienić zdanie. Wystarczy doby argument i rodzaj wyzwania. To osoba ciekawa świata, więc jeśli zasugerujesz mu, że coś go przerośnie – on Ci pokaże, że się mylisz. Zaryzykuje.

JAKO SYTUACJA

Jako sytuacja zapowiada zmiany, możliwości spróbowania czegoś nowego, a także nowe przedsięwzięcia lub szybko następujące po siebie wydarzenia. Wybuch namiętności, a także częste wyjazdy i przyjazdy. Może zapowiadać większe skupienie się na swoim wyglądzie, zdobyciu popularności w towarzystwie by poczuć się bardziej pewnie.

NEGATYWNE STRONY

W negatywnym znaczeniu może oznaczać trudność w dokończeniu rozpoczętych działań, brak cierpliwości, odwołanie lub opóźnienia wyjazdu, sprzeczki, agresję, impulsywność. A także unikanie poważnych i głębszych relacji.

Może reprezentować podróżnika, pośrednika, odkrywcę, organizatora podróży, sportowca, kuriera, wojskowego, handlowca, kochanka.

Jakie emocje lub uczucia może budzić między ludźmi rycerz buław?

 

Obserwuj Dorota:

Wierzę, że każdy może nauczyć się symbolicznego języka tarota. Wystarczy wykorzystać zmysł intuicji, którym dysponujesz i otworzyć się na odpowiedzi płynące z serca. Jestem tu by pomóc Ci w nauce symbolicznego języka kart tarota.