mag kreatywność

Mag, kreatywność

Człowiek działa korzystając z intelektu. Mag skupia się przede wszystkim na konkretyzowaniu planów. To moment podejmowania działania, samorealizacji, tworzenia sytuacji. Osoba ze zdolnościami komunikacyjnymi.

MAG, KREATYWNOŚĆ

karta maga
Karta Mag w talii Rider Waite Tarot

Twórcza energia, umiejętność korzystania ze świata wg własnej woli. Pojawiają się nowe możliwości rozwiązywania starych problemów oraz osiągnięcia wyznaczonych celów.

Bezpośrednio w tej chwili jest ci dana zdolność do kierowania przebiegiem zdarzeń i kontrolowania swojego otoczenia. To rzadka okazja, by zmienić sytuację! Karta ta daje do zrozumienia, że masz wszystkie możliwości i wpływ, aby ułożyć swoje życie. Jest to ktoś kto samodzielnie tworzy swoją codzienność.

Aktywny i przejmuje inicjatywę. Zawsze ma plan. Wierzy, że jeśli coś w naszym życiu powinno zaistnieć, to jest możliwe gdy podejmie działanie. Charakteryzuje go oryginalność i kreatywność, inteligencja, aktywna postawa życiowa, niezależny duch, duża siła woli, wiara w siebie, zdolność do kontrolowania własnych poczynań i determinacja, aby doprowadzić sprawę do końca.

Przedstawia osobę, która podejmuje świadome działania w określonej sferze. Poczucie własnej wartości, kreatywność, nieograniczone możliwości, a także niezależność. Mag odnosi się do nowych sytuacji w życiu, do rozpoczęcia nowych działań, wykorzystywanie swoich talentów do realizacji zadań, ambicji i pragnień. Mag ma pewną magiczną właściwość. Robiąc niewielką rzecz wywołuje daleko idące zmiany.

W SFERZE ZAWODOWEJ

Karta przedstawia człowieka z inicjatywą, świadomego swoich celów, odnoszącego sukcesy. Mówi o awansie, realizacji projektów, zdaniu egzaminów. Zapowiada uzyskanie zysku dzięki przedsiębiorczości i wykorzystaniu swoich umiejętności, które zostaną docenione i pomogą zarobić. Jest to klasyczny symbol biznesu, działalności gospodarczej. Jego inicjatywa pomaga poprawić stan finansów. Mag mówi o tym, że teraz istnieje możliwość, aby zmienić sytuację w pożądanym dla siebie kierunku.

W SFERZE UCZUCIOWEJ

W sferze uczuciowej daje wyraz dużej fascynacji partnerem lub informuje o postawie, którą chcemy zachwycić drugą osobę. Wyraża gotowość do wejścia w związek i usunięcie ewentualnych przeszkód. Mag zwraca uwagę na własne JA. Jest samolubny, inteligentny i nie jest szczególnie sentymentalny. Jest skłonny na przykład do zakończenia relacji, które mu nie odpowiadają, lub do zawarcia relacji, które są mu teraz potrzebne. Nie zawsze zwraca uwagę na uczucia innych – jest z nimi tak długo, jeśli leż to w jego interesie.

W negatywie min. może ostrzegać przed zbytnią pewnością siebie lub brakiem akceptacji własnej osoby, przestrzega przed manipulacją ze strony innych lub przed ingerowaniem w życie innych, a także przed kłamstwem czy nadużyciem pozycji.

W ZDROWIU

Mag symbolizuje witalność, mówi, że człowiek jest w świetnej formie. Odpowiada za układ nerwowy i za proces myślenia, za górne drogi oddechowe, układ pokarmowy – jelito cienkie. Układy w naszym organizmie są połączone, a charakterystyczne jest połączenie układu oddechowego z pokarmowym i skórą. Dolegliwości ze strony jednego układu będzie dawać objawy w innym. Choroby to: alergie wziewne, choroby górnych dróg oddechowych, nosa, krtani strun głosowych, migdałków.
W moich rozkładach Mag często oznacza uzdrowiciela. W pytaniach o zdrowie kiedy pojawi się jako pierwsza, sugeruje, że osoba pytająca zasięga rady u specjalisty. Zapowiada korzystny wynik, jeśli pytanie dotyczy problemów zdrowotnych.

W  jakiej sferze życia jesteś aktywna ?

 

Obserwuj Dorota:

Wierzę, że każdy może nauczyć się symbolicznego języka tarota. Wystarczy wykorzystać zmysł intuicji, którym dysponujesz i otworzyć się na odpowiedzi płynące z serca. Jestem tu by pomóc Ci w nauce symbolicznego języka kart tarota.