Noworoczny rozkład tarota

kategoria: Rozkłady tarota, Rozwój, Wiedza | 0

W ostatnie dni grudnia staję się bardziej sentymentalna. Wracam pamięcią do miłych chwil i delektuje się nimi. Słyszę krążące nad głową mewy, muzykę sączącą się z głośnika kawiarni tonącej w zapachu świeżo mielonej kawy. Przywołuję w pamięci obraz żaglówki kołysanej delikatnym wiatrem w świetle zachodzącego słońca. I nagle wracam. Spoglądam na elektroniczną kartkę kalendarza mieniącą się na wyświetlaczu smartfona. Zostało 7 dni do końca roku. Już czas. Sięgam po talię i przepełniona miłymi wspomnieniami rozkładam karty na nowy rok.  

 

NOWOROCZNY ROZKŁAD TAROTA

 

rozkład noworoczny

Abyś mogła wczuć się w nastrój i klimat tego rozkładu i wejść z nim w interakcję, przeprowadzę Ciebie przez interpretację, którą zrobiłam na koniec 2014 roku.

Wykorzystałam w niej również numerologię. Objaśniam cel i sens obliczania daty urodzenia przy rozkładach kart. Bez względu na to czy uważasz to za konieczne czy nieistotne, przeczytaj ten akapit. Obiecuję, że warto.


Rok 2015 będzie 8 rokiem uniwersalnym. Pytająca jest w 3 roku własnym. Warto zatem zerknąć na rozkład i odszukać czy pojawiły się w nim Arkana Wielkie 8 oraz 3.

Numerologia i tarot

Na pozycji czwartej: Co będzie Cię mobilizować? Moc VIII. Odniesienie do wibracji roku uniwersalnego 8. Ten rok będzie zsynchronizowany z energią wewnętrzną osoby pytającej.

Na pozycji piątej: Co może stanąć na drodze?  Cesarzowa III. Odniesienie do wibracji roku własnego (3) Oznacza nadmierna potrzeba matkowania.

Drugie liczenie obrazuje wewnętrzną realizację.
Z drugiego liczenia rok własny 4 . Dokąd poprowadzi Cię ten rok? – twój główny cel – Cesarz IV

Główny cel w roku 2015 jest taki sam jak wewnętrzna potrzeba realizacji. Rok 2015 jak i wewnętrzny cel nie tylko są zgodne, ale w swoim znaczeniu wzmocnione.

Trzeci rok osobisty zazwyczaj zachęca do korzystania z przyjemności życia. Cały rozkład na rok 2015 zapowiada czas pracy.
Cesarzowa jako pokusa może ostrzegać przed zachłyśnięciem się dobrobytem i rozleniwieniem.

Na 12 kart siedem to wielkie Arkana, a pozostałe pięć arkana małe. Nadchodząc rok będzie rokiem dynamicznych i istotnych zmian w sferze materialnej.

Interpretacja kart w rozkładzie.

noworoczny rozkład tarotaPoczątek rozkładu otwiera – piątka pucharów. Karta rozczarowania i niezadowolenia. W piątce musimy pożegnać nasze niespełnione marzenia i pragnienia. To sygnał, że nasze emocje są słabym punktem naszej osobowości.

Dalej Arcykapłan, wskazuje naukę i nowe wartości. Wiara w siebie, szacunek do własnych wartości. Nauka płynęła od ludzi przez rozczarowania. Przecenianie innych, niedowartościowanie siebie.. Piękna lekcja, ale jak bolesna, prawda?

To co będzie chciała osiągnąć - Koło Fortuny. Zmianę przez przejęcie steru i korzystanie z okazji.

Mobilizacja płynąć będzie z wewnętrznej dyscypliny, mądrości, aby osiągnąć oczekiwany rezultat – Moc.

To co może stanąć na drodze - Cesarzowa. Chęć porzucenia sytuacji, które będą wymagały zachowywania się wg twardych reguł.

W karierze i finansach 6 buław. Na pierwszym planie kontakty, poczucie misji. Możliwy awans w wymiarze społecznym.

Relacje i nastroje - Wieża. Trudne decyzje, które wnikają z opiekuńczej postawy (Cesarzowej) oraz doświadczenia z piątki pucharów, Wieża bezdyskusyjnie zamierza pozamiatać! Wiele relacji legnie w gruzach.

Zdrowie i samopoczucie – 8 pucharów … emocje, emocje… to ktoś, kto przeżywa więcej w sobie nie okazuje tego na zewnątrz.

Zasób energii osobistej obrazowana przez dwójkę mieczy. Zachęca do odbudowaniem relacji z ludźmi (blokada na czakrze serca).

Na dziesiątej pozycji Cesarz. Uporządkowaniem wszystkich spraw dotyczących pracy, budowania swojego życia.

Rok przyniesie wiele pozytywnych doświadczeń – Słońce. Naukę umiejętnego korzystania z energii, którą mamy do dyspozycji. Uświadomienie sobie siły wpływu na otoczenie.

Rezultat w 10 buław. Osiągnięcie dobrego rezultatu wymaga dużej determinacji w doprowadzeniu spraw do końca.

Obserwuj Dorota:

Wierzę, że każdy może nauczyć się symbolicznego języka tarota. Wystarczy wykorzystać zmysł intuicji, którym dysponujesz i otworzyć się na odpowiedzi płynące z serca. Jestem tu by pomóc Ci w nauce symbolicznego języka kart tarota.