karty na trawie

Karta druga – Koniczyna 2

kategoria: Lenormand | 0

Szczęście, powodzenie, uśmiech losu tego jestem przyczyną. Od pokoleń wypatrywana pośród traw. Nazywacie mnie czterolistną koniczyną. Jestem niezwykle rzadką i magiczną rośliną, której wasi dziadowie przypisywali cudowne możliwości. Rozwiązywanie nierozwiązywalnych sytuacji.

KONICZYNA SZCZĘŚLIWY TRAF

Przodkowie moi zamieszkiwali południe Europy, miejsca obfite w wodę i słońce. Te rejony były czczone i uznawane za wyjątkowe. Dzisiaj jestem symbolem dobrego losu. W cudowny i magiczny sposób potrafię usunąć problem, który Cię dręczy.  Wśród pozytywnych kart, mogę podwoić radość. Jeśli zaś chmury zasnują Twoje niebo, początkowa radość może zakończyć się łzami.

Przynoszę nadzieję , pozytywne sytuacje oraz odpoczynek  i regenerację. Nie trwam wiecznie jak Drzewo, więc ciesz się tym co teraz trwa! Jeśli pojawię się w towarzystwie Niedźwiedzia lub Ryb zapowiadam  szczęście w finansach. Nie czekaj więc i kup los na loterii. Jestem Twoją drugą szansą!

 

POWIĄZANIA KARTY KONICZYNA

  • miesiąc – Luty
  • czas – nieoczekiwanie, krótko, dni
  • ciało – ciało eteryczne, aura
  • typ osobowości – ryzykant, hazardzista, optymista
  • cechy charakteru – niecierpliwy, pobudzony, postępowy

Karta szczególnych okoliczności. Potrafi przepowiedzieć nieprzewidywalne sytuacje. W zdrowiu zapowiada regenerację, poprawę zdrowia. W wielkiej tablicy miejsce 2 mówi o niespodziankach. Jeśli karta pojawi się blisko osoby pytającej, oczekuj miłej niespodzianki lub rozwiązania problemów.

 

KILKA PRZYKŁADÓW POŁĄCZENIA KARTY KONICZYNA 2

Koniczyna + Kosa- wkalkulowane ryzyko,

Koniczyna + Ptaki – pozytywne negocjacje, dobre wiadomości

Koniczyna + Gwiazdy – nieoczekiwana sława, przychylność losu,

Koniczyna + Niedźwiedź – wgrana, szczęście w inwestycjach np. na giełdzie

Koniczyna + Ryby  – nieoczekiwana gotówka, zyskowny biznes

 

Obserwuj Dorota:

Wierzę, że każdy może nauczyć się symbolicznego języka tarota. Wystarczy wykorzystać zmysł intuicji, którym dysponujesz i otworzyć się na odpowiedzi płynące z serca. Jestem tu by pomóc Ci w nauce symbolicznego języka kart tarota.