trzy karty na stole

Jak odczytać plany jej i jego w kartach Lenormand

kategoria: Lenormand | 3

W poprzednim wpisie Jak odczytać przyszłość związku w kartach Lenormand odpowiadałam na pytanie: Co będzie dalej? Teraz odpowiem: Co ON / ONA myśli o związku z nią / z nim. Jakie są plany konkretnej osoby wobec relacji?

 

PLANY , ZAMIARY WZGLĘDEM INNYCH OSÓB

 

Kobieta umawia się na spotkania od wielu miesięcy z mężczyzną i chce dowiedzieć się jak ON widzi tę relację, czy wiąże z nią jakąś przyszłość?

Tym razem pytamy o pana plany na przyszłość z konkretną kobietą. Kluczem będzie karta KOBIETY 29. Chcemy wiedzieć, co on myśli na temat związku z nią.

JAK TO ODCZYTYWAĆ:

 

 

karty w rozkładzie

 

 

Najpierw, patrzymy na kartę po lewej stronie najbliżej karty KOBIETY. Tutaj leży Książka 26. Kobieta intrygująca, wykształcona i mądra życiowo. Tajemnicza, czy mająca sekret? Później czytamy na parę kart Trumna i Książka. Poznanie faktów z życia wymaga czasu i cierpliwości. Po zsumowaniu otrzymamy kartę Ryby, która wzmacnia zainteresowanie jej osobą. Postrzega ją jako kobietę ceniącą niezależność. To nie koniec.. odkryjemy jej tajemnicę nieco później.

 

Pierwsza karta po prawej ukazuje jego plany na przyszłość w stosunku do kobiety. W połączeniu z ostatnią kartą otrzymujemy odpowiedź. Po prawej mamy kartę Lilie 30 ta karta ukazuje czyste intencje mężczyzny. Zależy mu na dojrzałym związku. W przyszłości widzi ich we wspólnym domu. Co ciekawe po zsumowaniu po tej stronie znów mamy kartę Ryby! Ta karta przynosi dużo satysfakcji i szczęścia.

 

Pewnie się zastanawiacie o co tu właściwie chodzi. Celowo nie pisałam pełnej interpretacji. Jaką tajemnicę kryje kobieta, która zadała to pytanie? Po obu stronach w podsumie mamy kartę ryby. Mężczyzna ma czyste intencje i dobre zamiary wobec kobiety. Może już się domyślacie, co kobieta ukrywa? Otóż udaje kogoś innego. Ukrywa swój okazały majątek. Chce mieć pewność, że mężczyzna, z którym się spotyka pragnie jej, a nie jej pieniędzy.

 

Zauważcie, że jej pytanie nie sugerowało odpowiedzi. W rzeczywistości chciała wiedzieć, czy mężczyzna jest uczciwy i prawy. Kobieta mieszka w starym dworku. Jakie będzie zaskoczenie mężczyzn gdy pozna wszystkie fakty?

 

Gdy chcemy odczytać kobiecy plan w związku z relacją kluczem będzie Pan 28. Ta technika, świetnie nadaje się do pytań o powrót byłego partnera.

 

Obserwuj Dorota:

Wierzę, że każdy może nauczyć się symbolicznego języka tarota. Wystarczy wykorzystać zmysł intuicji, którym dysponujesz i otworzyć się na odpowiedzi płynące z serca. Jestem tu by pomóc Ci w nauce symbolicznego języka kart tarota.