tarot i lenormand

Jak odczytać przyszłość związku w kartach Lenormand ?

kategoria: Lenormand | 31

Zapowiedziałam, że w tym tygodniu jeden wpis poświęcę rozkładowi do pytania o przyszłość znajomość, związku, relacji.

To pytanie jest najczęstszym, z którym mam do czynienia 🙂 W kartach Lenormand stosuję bardzo klarowną technikę-rozkład z pięciu kart. Używam w nim karty klucza w zależności kto zdaje pytanie i o kogo.

 

ROZKŁAD NA RELACJE

Jak odczytać przyszłość związku w kartach Lenormand ?

Jeśli chcemy się dowiedzieć, się jak będzie wglądała przyszłość związku bądź znajomości wybieramy kartę klucz. Jeśli kobieta pyta o mężczyznę kluczem będzie karta 28 Dżentelmen. Kiedy kobieta pyta o kobietę kartą klucz będzie 7 Żmija. Kiedy mężczyzna pyta o mężczyznę karta klucz 1 Jeździec. Koncentrując się na pytaniu wybieramy 4 karty i układam je tak :

 

układ kart w rozkładzie
Sposób pierwszy

 

 

 

 

 

układ kart w rozkładzie
sposób drugi

 

Na początku lepiej kłaść karty zakryte – koszulką do góry. Nie dekoncentrujemy się podczas wyjmowania kart. WAŻNE: Myślimy cały czas o pytaniu. Chcemy uzyskać prawdziwą odpowiedź.

 

Pytanie zadaje mężczyzna o swoją nową dziewczynę. Jak się potoczy znajomość ?

 

przyszlosc-zwiazku-w-lenormand-cz3

 

CZYTAMY KARTY

Pierwsza para kart Dom 4, Koniczyna 2 pokazuje sytuację aktualną lub niedaleką przeszłość. Druga para kart Żmija 7 Bukiet 9 pokazuje przyszłość ich znajomości.

Karty w takim pytaniu odczytujemy w kontekście charakteru relacji, tak jakbyśmy odczytywali charakter osoby. Dom odnosi się do naszego prywatnego życia. Jakie ono jest pokazuje karta Koniczyny. Mówi o spotkaniu dwóch zadowolonych z życia singli. Biorą to co przynosi los. Na dzień dzisiejszy nie planują niczego.

Po zsumowaniu otrzymamy kartę Chmury 6 dającą potwierdzenie, że obecna relacja nie jest ani trwała, ani stabilna. I mogą pojawić się jakieś niekorzystne okoliczności dla ich relacji.

Spójrzmy na karty opisujące przyszłość: Żmija 7 Bukiet 9. Zapowiadają pojawienie się innej, bardzo uroczej i seksownej kobiety. Tu zaczynają tworzyć się komplikacje.

Obecna znajomość jest raczej krótkotrwała. Mężczyzna ulegnie innej kobiecie (żmija). Będzie oczarowany jej wdziękiem i urodą (bukiet).

Po zsumowaniu otrzymamy kartę Gwiazdy 16 . Kobieta ta będzie jego ideałem. Dopiero się pojawi. I taka mała ciekawostka. Gdyby karta Gwiazdy pojawiła się w pierwszej parze kart. Możemy mówić o planach na przyszłość. O jakiejś wizji wspólnego np domu.

Przyznam się Wam, że kiedy odczytywałam ten rozkład, miałam odczucie, że pan nie mówi mi wszystkiego. Gra na dwa fronty. Kiedy usłyszał odpowiedź, przyznał się, że trochę mi chciał pościemniać (chmury). Tak na serio, nie jest zainteresowany trwałym związkiem.

 

Pytanie zadaje kobieta o mężczyznę, którego zna od wielu lat. Co będzie dalej z nami?

 

przyszlosc-zwiazku-w-lenormand-cz-4

 

CZYTAMY KARTY

Karta klucz Pan 28. Karty po lewej Pies 18 i Statek 3. Patrząc na te dwie karty możemy powiedzieć, że związek ten jest na odległość (Statek) oraz oparty na wieloletniej przyjaźni (Pies). Tak też jest w tej relacji. Suma daje Kartę Górę 21. Czyli jest jakiś element izolacji, samotności. Ale o tym napiszę później.

Po prawej mamy kartę Ryby 34 i Lile 30. Ryby pierwsza karta po karcie klucza mówi, że mężczyzna ceni niezależność., a relacja jest dla niego korzystna. Będzie kontynuowana, ale nie jako związek stały. Lilie 30 dodatkowo informują o dojrzałym wolnym związku. Para, której wyjęłam karty, to ludzie w bardzo, bardzo dojrzałym wieku.

Po zsumowaniu mamy ponownie kartę Pana 28. Jest wskazówką, że przyszłość relacji w dużej mierze związana jest z zakończeniem aktywności biznesowej (Ryby 34 Lilie 30) Na zdjęciu ostatnia karta to bukiet – w oryginalnym rozkładzie były właśnie lilie. Wkradł się błąd 😉

Powracając do karty Góra 21. Mówi o poczuciu samotności i odizolowania Pani. Pan sporo podróżuje, a ona po prostu czeka. Kiedy on do niej zawita, pani jak Lilia rozkwita 😉 Wiecie o co chodzi! 😀

Podoba się Wam taka forma wpisów? Jeśli chcecie więcej, czekam na wasze komentarze. Na wasze sugestie. Będą dla mnie inspiracją.

 

Obserwuj Dorota:

Wierzę, że każdy może nauczyć się symbolicznego języka tarota. Wystarczy wykorzystać zmysł intuicji, którym dysponujesz i otworzyć się na odpowiedzi płynące z serca. Jestem tu by pomóc Ci w nauce symbolicznego języka kart tarota.