talia karta dom

Karta czwarta – Dom 4

kategoria: Lenormand | 0

Jedna z najbardziej osobistych, karta czwarta – Dom. Dzięki niej, poznamy najbliższe otoczenie lub atmosferę. Zobaczymy jak się obecnie nam wiedzie oraz z jakimi problemami mamy do czynienia na co dzień.

 

KARTA DOM 4

 

Jestem Twoim domem, rodziną. Daję Ci ochronę i bezpieczeństwo. Ukazuję rzeczy, które w życiu określam jako stabilne. W moim wnętrzu możesz odprężyć się, spędzić czas z bliskimi. Karty wokół mnie pokażą co dzieje się w prywatnej przestrzeni. Powiem Ci o tym co dzieje się w rodzinie, jaka panuje w niej atmosfera. Jestem obrazem Twojego małego biznesu, który prawdopodobnie prowadzisz w zaciszu swojego domu lub pracujesz z kimś z członków rodziny.

Kiedy pojawiam się przy karcie Pana lub Pani  wtedy zwracam uwagę na silne więzi rodzinne albo przedstawiam Ci domatora. Kogoś kto kocha komfort i stabilizację. Żona lub mąż. Pokazuję miejsce, w którym aktualnie żyjesz i Twoją codzienność.

 

W miłości lub w życiu uczuciowym oznaczam stabilną relację lub komfortowy związek. Dosłownie oznaczam nieruchomość. Często reprezentuję męża, ojca lub dojrzałego mężczyznę. Przygotuj się na drobne naprawy jeśli obok mnie pojawi się karta Myszy 23. Duże, skomplikowane, droższe naprawy związane z nieruchomością gdy po mojej  prawej stronie pojawi się karta Żmija 7. Bądź czujny, gdy przy Domu pojawi się Lis i Żmija. Możesz bowiem stać się ofiarą oszustwa.

Patrz na kartę dom jak na kartę lokalizacji. Przykład: Dom i Niedźwiedź może przedstawiać restaurację. Ryby i Dom – mały sklep lub butki, ale gdy przy nich pojawi się Wieża będzie to już duży dom towarowy.

 

Rodzinny majątek zobaczysz w kartach Dom Ryby + plus karta opisująca jaki jest i czym on jest lub Dom 4 Kotwica 35 + karta.

 

POWIĄZANIA KARTY DOM

   • miesiąc – Kwiecień
   • czas – rano, blisko. 4 dni, 4 tygodnie 4 miesiące, z kartami góra, Lilie, Góra 4 lata.
   • ciało – szkielet
   • typ osobowości – ustabilizowany, opiekuńczy, rodzinny, finansowo stabilny,
   • osoby – ojciec, mąż, opiekun, szef, lub brat

KILKA PRZYKŁADÓW POŁĄCZENIA KARTY DOM 4

Dom + Ptaki 12 – głośne dyskusje w domu, zamieszanie w rodzinie, rozmowy i dyskusje, domek dla ptaków, lokatorzy

Dom + Niedźwiedź 15 – właściciel nieruchomości, budowlane przedsiębiorstwo, rodzinne przedsiębiorstwo, restauracja .Gdy przed kartą dom pojawi się karta Ogród mamy sieć restauracji.

Dom + Ogród 20 – nieruchomość z ogrodem, duża rodzina, dom otwarty dla gości, domowa wizyta

Dom + Lilie 30 – dom spokojnej starości, szanowana rodzina, zabytek, dom wypoczynkowy,

Osobiście bardzo lubię kartę domu. Najbardziej, gdy towarzysz mu karta Księżyca i Bukietu 🙂

 

Obserwuj Dorota:

Wierzę, że każdy może nauczyć się symbolicznego języka tarota. Wystarczy wykorzystać zmysł intuicji, którym dysponujesz i otworzyć się na odpowiedzi płynące z serca. Jestem tu by pomóc Ci w nauce symbolicznego języka kart tarota.