zeszyt z kartami lenormand

Karta trzecia – Statek 3

kategoria: Lenormand | 0

Wyruszamy w podróż. Odwiedzimy miejsca, w których poznasz inne kultury. Spotkasz też nowych ludzi. Przemierzymy dalekie kraje. Jestem po to, by przenieść Cię do najodleglejszych zakątków. To na moim pokładzie przewożę cenne ładunki, dzięki którym rozkwita handel i biznes. Zapowiadam korzystne transakcje handlowe i rozwój Twojego biznesu. Kiedy pojawię się pośród innych kart, przynoszę wieści z daleka i zabieram w dłuższą podróż. W towarzystwie Serca lub Księżyca będzie to romantyczna podróż z ukochaną osobą. A może miłość odnajdziesz w nowym miejscu? Ukazuję również tęsknotę za kimś lub za czymś. Kiedy w moim pobliżu mnie znajdzie się Koniczyna spodziewaj się krótkiej i miłej podróży.

Karta trzecia – Statek. Ruszamy w podróż. Gotowa na przygodę?

Razem z niedźwiedziem i rybami zapowiadamy podróż handlową lub biznesową, albo podróż która przyniesie Ci duże zyski. Generalnie dostarczam cenne rzeczy z jednego miejsca w drugie. Najważniejszy jest dla mnie Twój kierunek podróży. Przed opuszczeniem swojego miejsca (podnoszę kotwicę) przeprowadzam inspekcję dbając o bezpieczeństwo. Myszy, żmija, kosa, trumna to karty, których nie chcę mieć na swoim pokładzie. Chmury jak to w podróży pojawić się mogą, zwłaszcza jeśli jestem statkiem powietrznym, ale jedynie wtedy kiedy pytasz karty o wybór środka transportu.

 

POWIĄZANIA KARTY STATEK

  • miesiąc – Marzec
  • czas – ok 3 miesięcy, chyba że w pobliżu pojawią się karty jeździec koniczyna kosa wtedy 3 dni lub 3 tygodnie, z kartami góra, Lilie, Kotwica – będą to 3 lata.
  • ciało – wątroba i pęcherzyk żółciowy (na mojej karcie żółte tło)
  • typ osobowości – nieustabilizowany, wizjoner, dobry doradca,
  • cechy charakteru – patrzenie w przyszłość, ruchliwość, poszukiwanie,

 

Karta może zapowiadać bogactwo dziedziczone w spadku. Mówi o osobach żyjących zagranicą lub podróżujących w sprawach biznesowych. Patrz jakie inne karty ją otaczają, a dowiesz się o charakterze podróży. Jeśli pojawi się blisko karty osoby pytającej przepowiada wkrótce podróż.

KILKA PRZYKŁADÓW POŁĄCZENIA KARTY STATEK 3

Statek 3 + Jeździec 1 – podróż w obie strony,

Statek 3 + Dom 4 – przeprowadzka, zmiana miejsca pobytu, podróż związana z rodziną

Statek 3 + Ptaki 12 – linie lotnicze, samolot pasażerski

Statek 3 + Serce 24 – zamiłowanie do podróży, miłość na odległość

Statek 3 + Ogród 20 – wymiana zagraniczna, wycieczki międzynarodowe, wjazd grupowy

Statek 3 + Słońce 31 – udana podróż, szczęśliwa zmiana,

Piosenka która kojarzy mi się ze statkiem to: ” Zabiorę Cię właśnie tam..”

 

Obserwuj Dorota:

Wierzę, że każdy może nauczyć się symbolicznego języka tarota. Wystarczy wykorzystać zmysł intuicji, którym dysponujesz i otworzyć się na odpowiedzi płynące z serca. Jestem tu by pomóc Ci w nauce symbolicznego języka kart tarota.