karta szósta chmury

Karta szósta – Chmury 6

kategoria: Lenormand | 2

Jeśli Twój rozkład kart kończy ta karta, zachowaj rozsądek i nie daj się sprowadzić na manowce!

Karta chmury sygnalizuje pojawienie się komplikacji i niejasności. Jej położenie w rozkładzie ma duże znaczenie dla prognozy.

 

Niepewność, zmienną sytuację, dwuznaczność to przynoszę ze sobą. Jako chmura potrafię zmienić w jednej chwili Twoje plany lub spowodować spóźnienie. Tak jak w życiu, tak i w twoich rozkładach wzbudzę niepewność  prognoz. Twoja dezorientacja wzrasta, gdy nie wiesz, w którą stronę będę sobie sunąć po niebie. Moja ciemna i jasna strona są jak dwie twarze, które, stykają się w delikatnym pocałunku. W ten sposób staram się Tobie przekazać, abyś w danej chwili wstrzymała od ważnych decyzji. Może się okazać, że uległaś iluzji i popełniasz błąd, który może mieć fatalne skutki nie tylko w jednym obszarze Twojego życia.

Bycie chmurą nie jest niczym trudnym, a wręcz zabawnym. Bawię się cudzym kosztem, wprowadzając w błąd, tworząc nieporozumienia i bałagan. Wiem, że bardzo Cię denerwuję kiedy potrzebujesz wyjaśnienia sytuacji. Ale mam też zwolenników. Ci w moich obłoczkach ukrywają wiele faktów, opowiadają wymyślone historie. Unikają wyjaśnień, a jeśli już coś mówią, to i tak nic logicznego z tego nie wynika. Są i tacy spece, którzy dzięki mnie mogą prowadzić podwójne życie.

Moim małym plusem jest jasna strona, która zwiastuje przejściowe kłopoty. Co innego gdy stanę ciemną stroną chmur przy tobie. Wtedy musisz się przygotować na gwałtowną burzę. Jednak nie będzie to trwało wieczność. Tą rolę pozostawiam innym kartom. Ja wpadam jak burza i wypadam. Czyli chwilowe zamieszanie a skutki jak po huraganie.

Ale czy rzeczywiście jestem chmurą przeszkadzajką? Przecież ostrzegam Cię o nieprzewidywalnej zmianie sytuacji! (autorka chce was do mnie przekonać 😉 No cóż człowiek nie szklanka i też go nie prześwietlisz i błędy popełnia. Prosta rada, kiedy widzisz mnie w rozkładzie bądź roztropny i rozważny. Nie lekceważ tej prognozy.   

Nie daję nigdy gwarancji, że w ostatniej chwili nic się nie zmieni. Dlatego wiem, że niechętnie będziesz oglądać mnie w swoich rozkładach. Wybacz!

 

Powiązania karty CHMURY 6

  • miesiąc – Czerwiec – wiosna
  • czas – 6 dni, 6 tygodni, 6 miesięcy
  • ciało – układ oddechowy, płuca
  • typ osobowości – niestabilny lub nieprzewidywalny, drażliwy, myląca natura, kłopotliwy
  • zdrowie – choroba, złe samopoczucie
  • praca – kłopotliwa lub niejasna sytuacja zawodowa
  • miłość – niepewny niestabilny związek

 

Kilka przykładów połączeń karty CHMURY 6

Chmury + Ptaki 12 – manipulacja słowna, plotki, trudność w komunikowaniu się, zmowa

Chmury + Serce 24 – kryzys emocjonalny, wielu partnerów, zaślepienie

Chmury + Słońce 31 -pozytywne wyjaśnienie sytuacji, przezorność

Chmury + Ryby 34 – niejawne źródła finansowe, ukryte dochody, ukryty biznes

Chmury + Krzyż 36 – rozpacz, pogłębiające się problemy, przytłaczające trudności

 

Ciekawostka:

W jednej z tradycji zwracano uwagę na postać Króla Trefl. Jeśli był zwrócony przodem do sygnifikatora wróżył pozytywne rozwiązanie. Jeśli jednak odwrócił się plecami wróżył niepowodzenia. Obecnie zwracamy uwagę na jasną i ciemną stronę chmur. Jeśli ciemna strona sąsiaduje z karta osoby pytającej oznacza nadejście problemów. Biała strona bliżej karty osoby pytającej oznacza zakańczanie problemów.

 

Czy zawsze zwracasz uwagę na położenie ciemnej i jasnej strony chmur? A może odczytujesz tę kartę zawsze jako negatywny wpływ ?

 

Obserwuj Dorota:

Wierzę, że każdy może nauczyć się symbolicznego języka tarota. Wystarczy wykorzystać zmysł intuicji, którym dysponujesz i otworzyć się na odpowiedzi płynące z serca. Jestem tu by pomóc Ci w nauce symbolicznego języka kart tarota.