jak przekazać informacje w trakcie wróżby

Jak przekazać informacje w trakcie wróżby

kategoria: Poradniki, Rozwój, Wiedza | 2

Każdą informację przekazuj w taki sposób, by móc usłyszeć, że dodałaś skrzydeł.

Każdy czeka na pomyślne informacje.

Podpowiem jak przekazać informacje w trakcie wróżby?

Przekazywanie trudnych wiadomości będzie częścią rzeczywistości, kiedy zajmiesz się odczytywaniem kart. Oczywiście to jeden z najtrudniejszych momentów.

Kiedy słyszymy o czekającym nas wyzwaniu, potrzebuje pewności, że damy radę. Miej świadomość, że słowa wypowiadane przy kartach, bardzo, bardzo mocno zapadają w pamięć. Nawet jeśli ktoś uzna Twoją prognozę za nierealną, będzie wracał do niej myślami. Aby takie informacje przekazać w sposób budujący skup się na dwóch aspektach zmiany. Na minusie, który najczęściej dostrzega pytający i na plusie. Warto w takich sytuacjach wyjąć kartę radę lub wskazówkę. Wszystko dla dobra osoby pytającej.

 

Jak przekazać informacje w trakcie wróżby?

  • Pytający zdaje sobie sprawę z możliwych scenariuszy. Jeśli nie jest to wiedza świadoma, to podświadoma. Wiele osób przychodzi, aby coś potwierdzić lub wykluczyć. Nie musisz niczego ubarwiać.
  • Aby to, co chcesz przekazać było wspierające, przybliż źródło problemu i jego rozwiązanie.  Nie każda Wieża i Śmierć jest złem koniecznym. Może okazać się wielką rewolucją zmieniającą życie na lepsze.  Zmiany są nieuchronne.
  • Zainteresowane osoby, zazwyczaj przeczuwają najbliższą przyszłość. Jednak zdarzają się i takie, które nie chcą widzieć problemu. Warto wtedy zasygnalizować, że może pojawić się problem (tu warto zobaczyć, z czym się on wiąże) i podpowiedzieć rozwiązanie.
  • Rekomenduję mieć neutralny stosunek do każdej karty w talii. Tzn., mówić o wydarzeniu, jako procesie, który prowadzi do czegoś lepszego niż obecna sytuacja. Czasem to, co lepsze możemy uzyskać, dzięki rozwiązaniu problemu w sposób obrazowany przez kartę.
  • Warto zaznaczyć, że tarot podpowiada. Jednak decyzje podejmujemy sami. Wskazówki i rady wynikające z czytania tarota powinny być formułowane w taki sposób, aby wzmacniały poczucie panowania nad własnym życiem i motywowały do działania.  Inaczej czytanie tarota nie ma sensu.
  • Zawsze, ale to zawsze, trzeba brać pod uwagę dobro osoby pytającej. Nieadekwatne pytania najczęściej wywołane są obawą przed przyszłością. Zapominamy jednak, że kształtujemy ją wczoraj i dziś. Im bardziej angażujemy się w realizację planów dziś, tym lepsze widoki na przyszłość. To samo zobaczymy w kartach. Dlatego trafne wskazówki i porady są o wiele cenniejsze, od przepowiedzenia przyszłości. Chyba wiesz, że Twoje życie jest rezultatem Twoich działań?

 

Śmierć i Wieża. Czy to koniec ?

Dostaję najczęściej takie pytanie od Was. Dotyczy to zazwyczaj relacji między ludźmi. Jak to komuś przekazać? Najpierw pomyślmy. Co to może faktycznie oznaczać?

Jeżeli rezultatem jest Wieża – zburzenie układu – oznacza konieczność przewartościowania relacji. Zastanowienia się np. z czego rezygnujemy dla jego budowania.

Wieża może sygnalizować problemy związane z domem (finanse, miejsce, otoczenie, wpływ innych osób).  Jest to sygnał, że osoby, póki nie zamieszkają razem dogadują się doskonale. Sytuacja się nagle zmienia, kiedy decydują się żyć wspólnie. W takim rozkładzie warto poszukać wskazówek. W jaki sposób żyć z drugą osobą? Czego powinno być dużo, a co natychmiast wykluczyć?

Karta Śmierci, czyli transformacji mówi o konieczności porzucenia czegoś, co nam nie służy, co już nie działa. Nawiązując do relacji oznacza zmianę formy związku. Np. zakończenie narzeczeństwa i zawarcie związku małżeńskiego; zakończenie dawnych relacji z przeszłości. Lęk przed podejmowaniem decyzji, by nie utracić ukochanej osoby również będzie obrazować karta XIII. Wariantów może być wiele.

Śmierć jest kartą zmiany formy. Przejścia od starego do nowego.

Rozumiesz, o co chodzi? 🙂

Mam nadzieję, że teraz łatwiej będzie Ci zaakceptować to, że nie zawsze jest i będzie tak kolorowo, jakbyś życzyła swoim pytającym. Złośliwi powiedzieliby, że tarot o nie koncert życzeń 😉 Ważne jest to, aby informacje o nadchodzącym wyzwaniu dały jej siłę i mobilizację. Aby nie były czarnym scenariuszem.

 

Obserwuj Dorota:

Wierzę, że każdy może nauczyć się symbolicznego języka tarota. Wystarczy wykorzystać zmysł intuicji, którym dysponujesz i otworzyć się na odpowiedzi płynące z serca. Jestem tu by pomóc Ci w nauce symbolicznego języka kart tarota.