trójki w tarocie

Podcast: Numerologia w tarocie. Odcinek 3 – Trójki w tarocie

Numerologię możesz wykorzystać w wielu sytuacjach. Czy wiesz, że istnieje również metoda przepowiadania przyszłości oparta na obliczaniu liczb; roku, miesiąca, dnia, a nawet godziny? Tak. Istnieje taka metoda. Zastanawiasz się na ile jest wiarygodna?  Na tyle, na ile interpretacja horoskopu określonego wydarzenia. Wracamy do charakterystycznych cech wibracji.

Podzielę się obserwacjami na temat wibracji trójki. Podpowiem, jak połączyć numerologię z tarotem. Wystarczy, że będziesz słuchać uważnie. Już teraz posłuchaj podcastu o numerologii w tarocie, albo o numerologii i tarocie!

Trójki w tarocie - Audio live na facebooku zawsze w piątek o 10-tej rano.

Posłuchaj wstępu. Mam nadzieję, że nabierzesz ochoty na więcej. Chcesz zadać pytanie na żywo? Odwiedź fanpage Wtajemniczone w piątek o 10.00

LIVE - TRÓJKI


Trójka oznacza konieczność cieszenia się życiem. Jesteś trójką? Nie zapominaj o własnych przyjemnościach. 🙂 - Tarot Cafe / Dośka

Trójka buław jako siła działania. Rozwój sytuacji, poszukiwanie nowości, swobodne wyrażanie siebie. - Tarot Cafe / Dośka

Trójka kielichów radość, cieszenie się życiem. przeżywanie przyjemności - Tarot Cafe / Dośka

Trójka mieczy ukazuje aktywność intelektualną. Twórcza myśl.- Tarot Cafe / Dośka

Trójka monet twórcza natura każdego z nas. Potrzeba tworzenia dzieła pod okiem mistrza -  Tarot Cafe / Dośka

Na koniec, jeśli udało Ci się wytrwać 😉 pokażę Ci ciekawe miejsce na mojej stronie! Jeśli jesteś bardziej wzrokowcem niż słuchowcem koniecznie zapoznaj się z przekazem graficznym. Znaczenia kart tarota!


Bardzo lubię nasze spotkania! Są takie trójkowe mimo, że piątkowe 😉 Naturalne. I choć kanon (o nim powiem omawiając wibrację pięć) uznałby moje nagrania za mało "dopracowane" - rozumiesz - zasady, które określają, że coś jest DOBRE.

Dlatego czuję z tego powodu lekką frustrację, ale nie o perfekcje przecież chodzi, a o postęp, prawda?

A jakie jest Twoje zdanie, jako słuchaczki? Czy powinnam nagrywać w profesjonalnym studiu moje nagrania? Czy bardziej zależy Ci na treści, którą Ci przekazuję ? Napisz w komentarzu swoje sugestie.

grupa edukacyjna

Mam też dla Ciebie zaproszenie zwłaszcza jeśli jesteś początkująca 🙂  Dołącz do mojej grupy Wtajemniczone. Zapraszam serdecznie. P.S Kliknij w obrazek aby dołączyć.

Obserwuj Dorota:

Wierzę, że każdy może nauczyć się symbolicznego języka tarota. Wystarczy wykorzystać zmysł intuicji, którym dysponujesz i otworzyć się na odpowiedzi płynące z serca. Jestem tu by pomóc Ci w nauce symbolicznego języka kart tarota.