Podcast: Numerologia w tarocie. Odcinek 4 – Czwórki w tarocie

Poznaj charakterystyczne cechy wibracji liczby cztery. W tarocie tą liczbą oznaczone są karty CESARZ w wielkich arkanach i cztery karty małych arkan: 4 pucharów, 4 mieczy, 4 buław i 4 monet.

Podzielę się obserwacjami o wibracji czwórki. Podpowiem, jak połączyć numerologię z tarotem. Wystarczy, że będziesz słuchać uważnie. Już teraz posłuchaj podcastu o numerologii w tarocie, albo o numerologii i tarocie!

Czwórki w tarocie.

Audio live na facebooku zawsze w piątek o 10-tej rano.

Posłuchaj wstępu. Mam nadzieję, że nabierzesz ochoty na więcej. Chcesz zadać pytanie na żywo? Odwiedź fanpage Wtajemniczone w piątek o 10.00

LIVE CZWÓRKI


Czwórkę cechuje logika, skłonność do analizowania i ostrożność - Tarot Cafe / Dośka

Czwórki są dobrymi słuchaczami i zachowują sekrety innych. - Tarot Cafe / Dośka

Są bardzo wybredne w kontaktach towarzyskich, tajemnice  powierzają wyłącznie najbliższym, sprawdzonym osobom - Tarot Cafe / Dośka

Bywają skomplikowane i trzeba je długo obserwować, aby je zrozumieć.- Tarot Cafe / Dośka

 

 

Na koniec, jeśli udało Ci się wytrwać 😉 pokażę Ci ciekawe miejsce na mojej stronie! Jeśli jesteś bardziej wzrokowcem niż słuchowcem koniecznie zapoznaj się z przekazem graficznym. Znaczenia kart tarota!


Podsumowując czwórki dążą do zapewnienia bezpieczeństwa. Z rozmysłem unikają ryzyka. Ich stałość może przerodzić się w upór i sztywność. Mają silne poczucie przynależności - nie lubią żyć w pojedynkę. Są pracowite i uczciwe. Mogą jednak stać się zgorzkniałe i zrzędliwe w sytuacjach, które określą życiową porażką.

Czy teraz rozumiesz lepiej tą wibrację? Mam nadzieję, że już nie możesz się doczekać kolejnej wibracji. Pozostałe audycje znajdziesz w kategorii Audycje i podcasty. Zapraszam serdecznie!

 

Obserwuj Dorota:

Wierzę, że każdy może nauczyć się symbolicznego języka tarota. Wystarczy wykorzystać zmysł intuicji, którym dysponujesz i otworzyć się na odpowiedzi płynące z serca. Jestem tu by pomóc Ci w nauce symbolicznego języka kart tarota.