Podcast: Numerologia w tarocie. Odcinek 5 – Piątki w tarocie

Poznaj charakterystyczne cechy wibracji piątki. W tarocie ta liczba przyporządkowana jest karcie ARCYKAPŁAN w wielkich arkanach i czterem kartom małych arkan: 5 pucharów, 5 mieczy, 5 buław i 5 monet.

Porozmawiamy o wibracji piątki.. Podpowiem, jak połączyć numerologię z tarotem. Wystarczy, że będziesz słuchać uważnie. Już teraz posłuchaj podcastu o numerologii w tarocie, albo o numerologii i tarocie!

Piątki w tarocie.

Audio live na facebooku zawsze w piątek o 10-tej rano.

Posłuchaj wstępu. Mam nadzieję, że nabierzesz ochoty na więcej. Chcesz zadać pytanie na żywo? Odwiedź fanpage Wtajemniczone w piątek o 10.00

LIVE PIĄTKI

  1. Tarot Cafe - Numerologia w tarocie


Pięć  liczba ciągłego procesu twórczego. Punkt Zwrotny -  Dośka

Piątki potrzebują poznawać, przeżywać, doświadczać. - Tarot Cafe / Dośka

Piątka buław, gorączkowe pobudzenie i podekscytowanie. -  Dośka

Piątka  pucharów doświadczenie osamotnienia, potrzeba bycia kochanym, okazja do spotkania drugiej osoby.- Tarot Cafe / Dośka

Na koniec, jeśli udało Ci się wytrwać 😉 pokażę Ci ciekawe miejsce na mojej stronie! Jeśli jesteś bardziej wzrokowcem niż słuchowcem koniecznie zapoznaj się z przekazem graficznym. Znaczenia kart tarota!


Podsumowując, piątki dążą do doświadczania i przeżywania. Podejmują ryzyko zmiany. Poznają świat przez pięć zmysłów fizycznych. Kosztują smaku życia. Przy piątkach bierzemy się w garść, bierzemy życie w swoje ręce.Eksperymentujemy na własnej skórze. 

Czy teraz rozumiesz lepiej tą wibrację? Mam nadzieję, że już nie możesz się doczekać kolejnej audycji. Zapoznaj się z kategorią Audycje i podcasty. Zapraszam serdecznie!

Obserwuj Dorota:

Wierzę, że każdy może nauczyć się symbolicznego języka tarota. Wystarczy wykorzystać zmysł intuicji, którym dysponujesz i otworzyć się na odpowiedzi płynące z serca. Jestem tu by pomóc Ci w nauce symbolicznego języka kart tarota.