Podcast: Numerologia w tarocie. Odcinek 6 – Szóstki w tarocie

Wibracja szóstki to przede wszystkim dążenie do harmonii i równowagi. W tarocie ta liczba przyporządkowana jest karcie KOCHANKOWIE w wielkich arkanach i czterem kartom małych arkan: 6 pucharów, 6 mieczy, 6 buław i 6 monet.

Porozmawiamy o wibracji liczby sześć.. Jak połączyć numerologię z tarotem? Wystarczy, że będziesz słuchać uważnie. Już teraz posłuchaj podcastu o numerologii w tarocie, albo o numerologii i tarocie!

Szóstki w tarocie.

Audio live na facebooku zawsze w piątek o 10-tej rano.

Posłuchaj wstępu. Mam nadzieję, że nabierzesz ochoty na więcej. Chcesz zadać pytanie na żywo? Odwiedź fanpage Wtajemniczone w piątek o 10.00

LIVE SZÓSTKI


Szóstkę  symbolizują połączone dwa trójkąty. Zespolenie nieba i ziemi. -  Dośka

Szóstka  zawiera w sobie element decyzji wyboru drogi życiowej. -  Dośka

Sześć jest  konsekwencją doświadczania piątki. To tutaj powstaje obowiązek troszczenia się o to co stworzyliśmy. -  Dośka

Na koniec, jeśli udało Ci się wytrwać 😉 pokażę Ci ciekawe miejsce na mojej stronie! Jeśli jesteś bardziej wzrokowcem niż słuchowcem koniecznie zapoznaj się z przekazem graficznym. Znaczenia kart tarota!


Podsumowując szóstki dążą do głębszego związku z drugim człowiekiem. Jest w ich potrzeba głębokiej miłości. To wymaga uczenia się kompromisu, stawiania czoła konfliktom zewnętrznym jak i wewnętrznym. Uczenie się zaufania sobie i własnemu wyborowi. Nauka rozpoznawania własnych emocji.

Czy teraz rozumiesz lepiej tą wibrację? Mam nadzieję, że już nie możesz się doczekać kolejnej audycji. Zapoznaj się z kategorią Audycje i podcasty. Zapraszam serdecznie!

Obserwuj Dorota:

Wierzę, że każdy może nauczyć się symbolicznego języka tarota. Wystarczy wykorzystać zmysł intuicji, którym dysponujesz i otworzyć się na odpowiedzi płynące z serca. Jestem tu by pomóc Ci w nauce symbolicznego języka kart tarota.