dziesiątka w tarocie

Podcast: Numerologia w tarocie. Odcinek 10 – Dziesiątki w tarocie

Wibracja 10-tki złożona jest z wibracji jeden i wzmocniona przez zero. Zero - 0 - niesie ze sobą czystą energię, z której moze powstać wszystko, ale też może nic nie powstać. Dziesiątka jest wyrazem zakończenia cyklu.  Jeden jest początkiem, 10 nowym cyklem. Poznaj charakterystyczne cechy wibracji dziesięć. W tarocie jest to karta KOŁO FORTUNY w wielkich arkanach  oraz cztery karty małych arkan: 10 pucharów, 10 mieczy, 10 buław i 10 monet.

Dziś dziesiątki w tarocie. Podpowiem, również jak połączyć numerologię z tarotem. Wystarczy, że będziesz słuchać uważnie. Już teraz posłuchaj podcastu o numerologii w tarocie, albo o numerologii i tarocie!

Dziesiątki w tarocie.

Audio live na facebooku zawsze w piątek o 10-tej rano.

Posłuchaj wstępu. Mam nadzieję, że nabierzesz ochoty na więcej. Chcesz zadać pytanie na żywo? Odwiedź fanpage Wtajemniczone w piątek o 10.00

LIVE Dziesiątki

  1. Tarot Cafe - Numerologia w tarocie


Dziesiątka  kulminacja energii, którą dysponujemy. To punkt kulminacji. - Tarot Cafe / Dośka

Dziesięć zmusza nas do podsumowania, uwidacznia nam ostateczny rezultat..  - Tarot Cafe / Dośka

Zero - energia, która nie ma jeszcze określonej formy. - Tarot Cafe / Dośka

Sto jako panowanie nad całością - Tarot Cafe / Dośka

Na koniec, jeśli udało Ci się wytrwać 😉 pokażę Ci ciekawe miejsce na mojej stronie! Jeśli jesteś bardziej wzrokowcem niż słuchowcem koniecznie zapoznaj się z przekazem graficznym. Znaczenia kart tarota!


Podsumowując nasz cykl. Przeszłyśmy od jedynki do dziesiątki - zamykając tym cały cykl numerologii w tarocie. Połączyłam w nim informacje dotyczące osobowości poszczególnych wibracji z techniką interpretacji kart opartą na liczbach. O tej technice opowiadam w mini kursie online: Jak krok po kroku interpretować karty tarota.  

Mam nadzieję, że poznałaś nowe fakty z numerologii, których nie ma jeszcze w żadnej książce. Zapraszam na kolejny cykl, tym razem poznamy sekrety run. Ja już nie mogę się doczekać!

Jeśli chcesz odsłuchać wszystkie audycje zajrzyj do kategorii Audycje i podcasty. Zapraszam serdecznie!

Obserwuj Dorota:

Wierzę, że każdy może nauczyć się symbolicznego języka tarota. Wystarczy wykorzystać zmysł intuicji, którym dysponujesz i otworzyć się na odpowiedzi płynące z serca. Jestem tu by pomóc Ci w nauce symbolicznego języka kart tarota.