dziewiątki w tarocie

Podcast: Numerologia w tarocie. Odcinek 9 – Dziewiątki w tarocie

Dziewiątka to wibracja zakończenia. Najważniejszy moment w naszym rozwoju. Kończymy pewien etap, który obdarza nasz konkretną wiedzą i doświadczeniem. Jest to miara czasu, która pokazuje osiągnięcie konkretnego kształtu. Poznaj charakterystyczne cechy wibracji dziewięć. W tarocie jest to karta PUSTELNIK w wielkich arkanach oraz cztery karty małych arkan: 9 pucharów, 9 mieczy, 9 buław i 9 monet.

Dziś krótko o dziewiątkach w tarocie. Podpowiem, również jak połączyć numerologię z tarotem. Wystarczy, że będziesz słuchać uważnie. Już teraz posłuchaj podcastu o numerologii w tarocie, albo o numerologii i tarocie!

Dziewiątki w tarocie.

Audio live na facebooku zawsze w piątek o 10-tej rano.

Posłuchaj wstępu. Mam nadzieję, że nabierzesz ochoty na więcej. Chcesz zadać pytanie na żywo? Odwiedź fanpage Wtajemniczone w piątek o 10.00

LIVE Dziewiątki

  1. Tarot Cafe - Numerologia w tarocie


Dziewiątka pełna jest silnych emocji skrywanych w głębi nas- Tarot Cafe / Dośka

Dziewiątka mieczy pokazuje skutek silnych emocji, których doświadczasz  - Tarot Cafe / Dośka

Dziewieć z jednej strony może zniszczyć, ale z drugiej pozwala rozpocząć coś nowego. - Tarot Cafe / Dośka

Wibracja dziewięć  to suma doświadczeń - Tarot Cafe / Dośka

Na koniec, jeśli udało Ci się wytrwać 😉 pokażę Ci ciekawe miejsce na mojej stronie! Jeśli jesteś bardziej wzrokowcem niż słuchowcem koniecznie zapoznaj się z przekazem graficznym. Znaczenia kart tarota!


Podsumowując dziewiątki to osiągnięcie celu. W 9 pucharów mamy komfort życia, który pomaga nam w dalszej realizacji. 9 buław pokazuje, ze zdobyłaś to czego chciałaś. Teraz nad tym czuwasz. 9 monet pokazuje osiągniecie komfortu materialnego np czas na coś. Pokazuje Ci, że dobrze inwestowany czas, pozwala Ci na rozwój. 9 mieczy jako zgromadzony strach. Nie radzimy sobie z nadmiarem emocji. Jest to strach przed zmianą, która nadchodzi.

Prezent o którym mówię w audycji to osobisty horoskop na miesiąc - PDF . A tutaj dowiesz się jak o w pełni wykorzystać osobisty horoskop - video tutorial

Czy teraz rozumiesz lepiej tą wibrację? Mam nadzieję, że już nie możesz się doczekać kolejnej audycji. Zapoznaj się z kategorią Audycje i podcasty. Zapraszam serdecznie!

Obserwuj Dorota:

Wierzę, że każdy może nauczyć się symbolicznego języka tarota. Wystarczy wykorzystać zmysł intuicji, którym dysponujesz i otworzyć się na odpowiedzi płynące z serca. Jestem tu by pomóc Ci w nauce symbolicznego języka kart tarota.