Podcast: Numerologia w tarocie. Odcinek 8 – Ósemki w tarocie

Ósemka jest wyrazem logiki, trudu, osiągnięcia materialnego sukcesu przy pomocy pracy, stabilności w życiu. Jest liczbą karmy. Poznaj charakterystyczne cechy wibracji ósemki. W tarocie jest karta  SPRAWIEDLIWOŚĆ lub MOC w wielkich arkanach i cztery karty małych arkan: 8 pucharów, 8 mieczy, 8 buław i 8 monet.

Dziś wszystko o ósemce w tarocie. Podpowiem, jak połączyć numerologię z tarotem. Wystarczy, że będziesz słuchać uważnie. Już teraz posłuchaj podcastu o numerologii w tarocie, albo o numerologii i tarocie!

Ósemki w tarocie.

Audio live na facebooku zawsze w piątek o 10-tej rano.

Posłuchaj wstępu. Mam nadzieję, że nabierzesz ochoty na więcej. Chcesz zadać pytanie na żywo? Odwiedź fanpage Wtajemniczone w piątek o 10.00

LIVE ÓSEMKI

  1. Tarot Cafe - Numerologia w tarocie


Ósemka pokazuje nam nasze mocne i słabe strony- Tarot Cafe / Dośka

Ósemka wprowadza nas w świat wyższej energii.  - Tarot Cafe / Dośka

Ósemka to połączenie świata fizycznego ze światem energii  - Tarot Cafe / Dośka

Wibracja osiem skłania nas do porządkowania i wyrównywania energii w życiu - Tarot Cafe / Dośka

 

Na koniec, jeśli udało Ci się wytrwać 😉 pokażę Ci ciekawe miejsce na mojej stronie! Jeśli jesteś bardziej wzrokowcem niż słuchowcem koniecznie zapoznaj się z przekazem graficznym. Znaczenia kart tarota!


Podsumowując ósemki dążą do zapewnienia bezpieczeństwa  jak czwórki. Ale polega to na realizacji ambitnych planów. ósemka musi rozwijając się jednoczenie: materialnie i duchowo. Ósemka zobowiązana jest do przestrzegania prawa uniwersalnego.

Czy teraz rozumiesz lepiej tą wibrację? Mam nadzieję, że już nie możesz się doczekać kolejnej audycji. Zapoznaj się z kategorią Audycje i podcasty. Zapraszam serdecznie!

Obserwuj Dorota:

Wierzę, że każdy może nauczyć się symbolicznego języka tarota. Wystarczy wykorzystać zmysł intuicji, którym dysponujesz i otworzyć się na odpowiedzi płynące z serca. Jestem tu by pomóc Ci w nauce symbolicznego języka kart tarota.