Podcast: Numerologia w tarocie. Odcinek 7 – siódemki w tarocie

Przyszedł czas na mistyczną siódemkę. W Kartach tarota siódemka powiązana jest RYDWANEM w wielkich arkanach i z czterema małymi arkanami: 7 pucharów, 7 mieczy, 7 buław i 7 monet.

Posłuchaj co kryje w sobie wibracja siódemki.. Podpowiem, jak połączyć numerologię z tarotem. Wystarczy, że będziesz słuchać uważnie. Już teraz posłuchaj podcastu o numerologii w tarocie, albo o numerologii i tarocie!

Siódemki w tarocie.

Audio live na facebooku zawsze w piątek o 10-tej rano.

Posłuchaj wstępu. Mam nadzieję, że nabierzesz ochoty na więcej. Chcesz zadać pytanie na żywo? Odwiedź fanpage Wtajemniczone w piątek o 10.00

LIVE SIÓDEMKI


Siódemki najczęściej liczą na siebie - Tarot Cafe / Dośka

Siódemka jest doskonałym terapeutą dla osób lub sytuacji . - Tarot Cafe / Dośka

Siódemka buław -wysiłek, osiąganie kolejnego poziomu - Tarot Cafe / Dośka

Siedem pucharów jako bogactwo wewnętrzne.- Tarot Cafe / Dośka

 

Na koniec, jeśli udało Ci się wytrwać 😉 pokażę Ci ciekawe miejsce na mojej stronie! Jeśli jesteś bardziej wzrokowcem niż słuchowcem koniecznie zapoznaj się z przekazem graficznym. Znaczenia kart tarota!


Podsumowując siódemki dążą do poznania, zdobycia własnych doświadczeń. Podejmują ryzyko. Jednak nadmierny entuzjazm, pośpiech i niecierpliwość może spowodować klęskę. Przeszkody są dla nich bodźcem do działania, niż do poddania się.  Porażka jeśli już ich dotyczy, może być źródłem depresji, a ta powoduje nadmierne krytykanctwo, a nawet agresję wobec otoczenia.

Czy teraz rozumiesz lepiej tą wibrację? Mam nadzieję, że już nie możesz się doczekać kolejnej audycji. Zapoznaj się z kategorią Audycje i podcasty. Zapraszam serdecznie!

Obserwuj Dorota:

Wierzę, że każdy może nauczyć się symbolicznego języka tarota. Wystarczy wykorzystać zmysł intuicji, którym dysponujesz i otworzyć się na odpowiedzi płynące z serca. Jestem tu by pomóc Ci w nauce symbolicznego języka kart tarota.